česky Deutsch English

osvětlení na autobusovém nádraží

4.12.2023

dotaz:
Dobrý den, proč na autobusovém nádraží nesvítí pouliční lampy? Dneska tam svítila jedna a ne zrovna nějak hodně. Je tam tma a kdyby autobus neměl vlastní světlo, tak ani nevidím řidiči do obličeje.
~ Robert H.

odpověď:
Dobrý den pane Roberte,

děkuji za Váš email a za upozornění na problém s osvětlením na autobusovém nádraží. Omlouvám se za jakékoli nepříjemnosti, které tato situace mohla způsobit.

V areálu nejsou zapnuté všechny lampy z úsporných důvodů. Osvětlení je ale nastavené tak, aby i při omezeném počtu lamp poskytovalo dostatečné množství světla. K tomuto opatření přistoupila Sokolovská bytová, která má osvětlení v areálu na starosti, s ohledem na to, že ve večerních a nočních hodinách je návštěvnost nádraží minimální. Vzhledem k tomu, že se v zimním období stmívá již poměrně brzy, zvýší Sokolovská bytová počet svítících lamp, aby bylo osvětlení intenzivnější.

Jedna lampa na nádraží nesvítí, přestože by měla. Možná i to způsobuje nedostatek světla, o kterém jste se zmínil. Tato lampa byla poškozena během dopravní nehody a v současné chvíli už Sokolovská bytová pracuje na jejím zprovoznění.

Děkuji za pochopení. Pokud budete mít jakékoli další dotazy, neváhejte se na mě obrátit znovu.

Pěkný den

~ Mgr. Petr Kubis, starosta