česky Deutsch English

dokument přednosti a nedostatky sokolovska

4.12.2023

dotaz:
Dobrý den pan starosto, dne 27. 11. 2023 vyšla na stránkách města Sokolov tisková zpráva o setkání starostů obcí Sokolovska. Informovali jste o dokumentu, který analyzuje přednosti a nedostatky našeho regionu - cituji z článku: „V současné době už máme k dispozici analýzu předností a nedostatků regionu. Z té společně vytvoříme strategický dokument, kterým si určíme, jaký směrem se chceme v příštích letech ubírat.“ Je tento dokument k dispozici k nahlédnutí?
~ Veřtat

odpověď:
Vážený pane Veřtate,

děkuji za Váš email a za Váš zájem o strategický vývoj našeho regionu. Dokument, jenž analyzuje přednosti a nedostatky Sokolovska, není v současné době veřejně k nahlédnutí. Jedná se totiž stále o pracovní verzi, která bude ještě předmětem dalších diskusí a úprav.

Cílem tohoto procesu je vytvoření kvalitního strategického plánu, který určí směřování našeho regionu v příštích letech. Jakmile bude tento plán v hotový, předložíme ho k schválení zastupitelstvu města, na jeho zasedání v příštím roce.

Po schválení zastupitelstvem budou dokumenty zveřejněny a dostupné všem k nahlédnutí. O aktualizacích a postupech budeme občany průběžně informovat na oficiálních stránkách města, případně prostřednictvím dalších komunikačních kanálů. Veškeré informace ohledně transformace budou dostupné také na připravovaných nových webových stránkách, kde bude přímo „dlaždice“ obsahující souhrnné informace k tomuto tématu. Stránky plánujeme spustit začátkem příštího roku.

Děkuji za pochopení.

S pozdravem

~ Mgr. Petr Kubis, starosta