česky Deutsch English
Novinky
 • 17.9.2018

  Baník zná soupeře třetího kola poháru

  FK Baník
  Páteční los třetího kola české pohárové soutěže rozhodl o tom, že baníkovci narazí v derby dvou Baníků na prvoligovou Ostravu. Zopakuje se tak souboj ze sezóny 2016/2017, kdy se oba celky potkaly ve druhé lize. Zatímco na prvoligový celek čeká dlouhá cesta přes celou republiku, v sokolovském klubu panuje s losem spokojenost. Duel se odehraje v úterý 25. září, čas výkopu je zatím předmětem jednání obou klubů.

  číst pokračování článku

 • 13.9.2018

  STAROSTA PROŽIL DEN HORNÍKŮ NAPLNO

  STAROSTA PROŽIL DEN HORNÍKŮ NAPLNO
  V sobotu 8. září 2018 se v Sokolově konaly hornické slavnosti s bohatým doprovodným programem. Starostovi Sokolova Janu Pickovi přinesl Den horníků mnoho setkání a zážitků. Zúčastnil se nejdůležitějších momentů od průvodu po pietní akt k uctění zahynulých vojáků v rámci Dne s Armádou České republiky. Společně s kolegy z vedení radnice odstartoval i závěrečný noční ohňostroj.

  číst pokračování článku

 • 13.9.2018

  VÝZNAMNÝ SPORTOVNÍ ÚSPĚCH SOKOLOVSKÉHO ŽÁKA

  VÝZNAMNÝ SPORTOVNÍ ÚSPĚCH SOKOLOVSKÉHO ŽÁKA
  Senzačního absolutního vítězství dosáhl Jan Kundrát na republikovém finále v soutěži sportovní všestrannosti žáků základních škol - OVOV (Odznak všestrannosti olympijských vítězů). Ve dvoudenním klání mladých sportovců, které se konalo v Brně, naprosto brilantně prošel všemi deseti náročnými disciplínami a získal 10 328 bodů, o téměř 900 bodů více než druhý v pořadí. Jan Kundrát je žákem 9. ročníku 8. ZŠ v Sokolově, Křižíkova a úspěšným členem atletického oddílu AK Sokolov.

  číst pokračování článku

 • 13.9.2018

  Reprezentační hokej a Týden hokeje se vracejí do Sokolova

  Týden hokeje
  Klubu HC Baník Sokolov se podařilo dojednat působení národního týmu do 16 let na sokolovském zimním stadionu. Reprezentační šestnáctka zde bude působit od pondělí do neděle od 5. do 11. listopadu 2018. V rámci kempu pak reprezentace do 16 let odehraje v Sokolově dva zápasy se stejně starým výběrem Švýcarska, který zde bude působit od 8. do 11. listopadu. Mezistátní zápasy se budou na sokolovském zimním stadionu hrát v pátek 9. listopadu od 17:30 hodin a v neděli 11. listopadu od 14:00 hodin. V sobotu si pak národní týmy odskočí do Chebu.

  číst pokračování článku