česky Deutsch English
Novinky
 • 13.1.2019

  BK Sokolov má za sebou další vítězná klání

  BK Sokolov
  Basketbalový klub Sokolov měl opět nabitý program, když se v posledních dnech v oficiálních utkáních představily hned čtyři kategorie. Ve středu se v doplňkové soutěži krajského přeboru utkali starší žáci (hráči do 15 let) s Lokomotivou Cheb. V sobotu dopoledne sehráli své dvojutkání mladší minižáci (hráči do 12 let) v Karlových Varech. Také v sobotu se pak představili v domácím utkání kadeti (hráči do 17 let), kteří přivítali soupeře ze Středních Čech z Roudnice nad Labem. A konečně v pozdních odpoledních hodinách sehráli své utkání mladí muži (hráči do 20 let) v Chodově s vedoucím celkem soutěže.

  číst pokračování článku

 • 13.1.2019

  Sokolov opět součástí Sport Gala Schwandorf

  Schwandorf
  V pátek 11. ledna proběhl v partnerském městě Schwandorf již 14. ročník gala večera spojeného s oceňováním sportovců. Jako tradičně zde vystoupila i sokolovská taneční skupina Glamour a Taneční klub MDK Sokolov pod vedením Jana Ondera. Pozvání přijal místostarosta Jan Picka, předseda Komise vnějších vztahů a cestovního ruchu Vladimír Vlček a ředitel Městského domu kultury Ladislav Sedláček.

  číst pokračování článku

 • 11.1.2019

  DĚTI Z MATEŘINKY SE UČILY SEBEOBRANĚ

  DĚTI Z MATEŘINKY SE UČILY SEBEOBRANĚ
  Zpráva MŠ Marie Majerové: Na podzim nás oslovil pan Pekuniak, president CAOKK, který zajišťuje v regionu projekt "STOP násilí na školách - prevence kriminality" a nabídl nám účast na tomto projektu. Jedná se o výuku základních prvků sebeobrany. Zájem rodičů byl veliký a tak 8. 1. 2019 proběhla 1. lekce dětské výuky.

  číst pokračování článku

 • 11.1.2019

  Církve spolu uprostřed rozštěpené společnosti

  Každoroční společný novoroční týden modliteb církví má letos téma „Modlitby v polarizovaném světě“. V Sokolově začne společnou bohoslužbou v Husově sboru na rohu ulic Karla Havlíčka Borovského a Obce Ležáky v neděli 13. ledna od 15 hodin s kázáním adventistického duchovního Martina Lindtnera „Rozdělené srdce“.

  číst pokračování článku

 • 9.1.2019

  Renovace botanické naučné stezky

  Odbor finanční a školství informuje občany města o blízké opravě botanické naučné stezky, která se nachází v zámeckém parku a Husových sadech. Obsahuje celkem 25 dendrologických informačních panelů, které jsou umístěny na kamenech a 7 velkých informačních tabulí.

  číst pokračování článku