česky Deutsch English
Novinky
 • 27.1.2019

  Béčko mužů BK Sokolov si zajistilo play off, kadeti vyhráli o sto bodů, mladší minižáci neuspěli v boji o první místo

  BK Sokolov
  Hráčům Basketbalového klubu Sokolov začínají finišovat základní časti jednotlivých kategorií, což sebou přináší spousty atraktivních a důležitých utkání. V pátek sehráli kadeti (hráči do 17 let) své utkání nadregionální ligy se Sokolem Bor. Po nich s dalším družstvem Sokola, tentokrát ale Kraslicemi utkalo béčko mužů (hráči do 20 let), kteří si mohli s předstihem zajistit účast v play off. V neděli se pak v přímém souboji o první místo utkali mladší minižáci (hráči do 12 let) s dívkami Lokomotivy Karlovy Vary. Poslední jmenovaní bohužel úspěšní nebyli, ale muži i kadeti odešli s výhrami.

  číst pokračování článku

 • 27.1.2019

  JAROSLAV JISKRA KŘTIL NOVÉ KNIHY

  JAROSLAV JISKRA KŘTIL NOVÉ KNIHY
  V pátek 25. ledna 2019 se v zimní zahradě sokolovského zámku konal slavnostní křest nových knih báňského historika Jaroslava Jiskry. Jednalo se o knihy “Proměny města Sokolova a nejbližšího okolí v obrázcích” a “Vzpomínka na lom Medard ve Svatavě a související malolomy v obrázcích”. Kmotry knih se stali i starostka města Sokolov Renata Oulehlová a místostarosta Jan Picka. Křtu se zúčastnili i zástupci Českého báňského úřadu a dále hornických spolků z celé republiky.

  číst pokračování článku

 • 25.1.2019

  ZA JEDNIČKY ZDARMA DO BAZÉNU

  vysvědčení kino alfa
  V pátek 1. února je krytý bazén otevřen od 11 do 21 hodin. Tento den budou mít děti, které mají na vysvědčení samé jedničky, vstup zdarma. Tak nezapomeňte vysvědčení doma. V sobotu 2. února je krytý bazén otevřen pro veřejnost pouze od 18 do 21 hodin. Důvodem omezení jsou mezinárodní plavecké závody dětí a mládeže. Netýká se provozu sauny a R-studia. Foto ilustrační: Město Sokolov

  číst pokračování článku

 • 25.1.2019

  Nové veřejné zakázky

  Město Sokolov vyhlásilo nové zadávací řízení na zadání podlimitních veřejných zakázek:

  Regenerace veřejného prostranství na sídlišti – Sídliště Vítězná v Sokolově – 3. etapa: Vnitroblok

  a

  Regenerace veřejného prostranství na sídlišti – Sídliště Vítězná v Sokolově – 3. etapa: Parkoviště v ul. Atletická

  číst pokračování článku

 • 25.1.2019

  Nové veřejné zakázky

  Město Sokolov vyhlásilo nové zadávací řízení na zadání veřejných zakázek:

  DDM - oprava elektroinstalace, pavilon A (2. vyhlášení)

  MŠ K.H. Borovského - stavební úpravy prádelny, sušárny a kuchyně (3. vyhlášení)

  MŠ Pionýrů - oprava oplocení areálu (3. vyhlášení)

  MŠ Kosmonautů - oprava ploché střechy (2. vyhlášení)

  Parkoviště v ulici Heyrovského, Sokolov

  číst pokračování článku

 • 21.1.2019

  MATEŘINKA V ABYDOSU

  MATEŘINKA V ABYDOSU
  Zpráva MŠ Ašlova: Mateřská škola Sokolov, Alšova 1746 spolupracuje v rámci rozvoje polytechnického vzdělání dětí s firmou Abydos s.r.o. Tato firma mateřskou školu podporuje sponzorskými dary ve formě kreativních stavebnic a zároveň se podílí na organizování akcí mateřské školy a hravou formou během nich seznamujeme děti a rodiče s produkcí své firmy. Na jaře v roce 2019 se děti z předškolních tříd chystají na exkurzi do firmy Abydos, kde budou mít možnost zhlédnout na vlastní oči vlastní opracovaní odlitků, povrchovou úpravu - broušení, tryskání, a základování.

  číst pokračování článku

 • 21.1.2019

  SEMINÁŘ PRO PEČUJÍCÍ

  SEMINÁŘ PRO PEČUJÍCÍ
  Začínáte pečovat? Zvažujete domácí péči o své blízké? Pečujete dlouhodobě, ale máte otázky? Přijďte si pro potřebné informace a povzbuzení. Fond dalšího vzdělávání pořádá v Krajské knihovně v Karlových Varech 4. března 2019 od 10:00 do 13:00 nebo od 14:30 do 17:30 hodin Seminář pro pečující. Účast na semináři je zdarma.

  číst pokračování článku

 • 21.1.2019

  Žáci BK Sokolov opět prokázali zlepšení

  BK Sokolov
  Uplynulý víkend byl na počet odehraných utkání z těch chudších, když na programu měli své utkání jen starší žáci (hráči do 15 let) Basketbalového klubu Sokolov. V sobotu se střetli na domácí palubovce s Roudnicí nad Labem, v neděli pak změřili síly s Baníkem Most.

  číst pokračování článku