česky Deutsch English
Novinky
 • 31.1.2019

  VEDENÍ MĚSTA NAVŠTÍVILO STUDENTSKÝ VELETRH PODNIKÁNÍ

  Ve středu 30. ledna 2019 se v prostorách Hornického domu v Sokolově konal 11. ročník Veletrhu fiktivních firem. Akci s podporou města a Karlovarského kraje pořádá Střední škola živnostenská Sokolov. Přehlídky studentských podnikatelských projektů se letos zúčastnilo 30 vystavovatelů. Kromě domácích, reprezentovali budoucí podnikatele studenti z Ústeckého, Plzeňského kraje, nebo tradičně ze slovenského města Šala. Soutěžní veletrh navštívila i starostka Sokolova Renata Oulehlová, doprovodili ji místostarostové Karel Jakobec, Jan Picka a vedoucí odboru finančního a školství Barbora Bardonová.

  číst pokračování článku

 • 30.1.2019

  STAROSTKA HOSTILA KOLEGY ZE SOKOLOVSKA

  STAROSTKA HOSTILA KOLEGY ZE SOKOLOVSKA
  Starostka Sokolova Renata Oulehlová pozvala v úterý 29. ledna starosty obcí s rozšířenou působností k neformálnímu zasedání. Zúčastnili se rovněž místostarostové Karel Jakobec a Jan Picka. Vedle toho pozvání přijali velitelé sokolovských hasičů a policistů. Na setkání dorazilo dvaadvacet představitelů obcí a měst Sokolovska.

  číst pokračování článku

 • 30.1.2019

  MĚSTSKÁ POLICIE MÁ PRVNÍ HYBRIDNÍ VOZIDLO

  MĚSTSKÁ POLICIE MÁ PRVNÍ HYBRIDNÍ VOZIDLO
  Městská policie v Sokolově doplnila vozový park o nový hybridní vůz. Jedná se o Toyotu CHR, za kterou město zaplatilo 580 tisíc korun. Součástí pořizovací ceny je i plná související výbava, včetně majáků a kamer. Auto je ekologické a šetrné k životnímu prostředí. Spotřeba se pohybuje kolem 5 litrů benzinu na 100 kilometrů. Elektrobaterie se dobíjí při jízdě.

  číst pokračování článku

 • 30.1.2019

  NÁVŠTĚVA ŘEZBÁŘE V MATEŘINCE

  NÁVŠTĚVA ŘEZBÁŘE V MATEŘINCE
  Zpráva MŠ Alšova: V rámci polytechnického vzdělávání a spolupráce s MAP ORP Sokolov a ORP Kraslice II“ reg. č. CZ.02.3.68/0.0/0.0/17_047/0008574" naši mateřskou školu navštívil řezbář pan Daniel Krejčí. Děti zaujal hned po příchodu svým pracovním oblečením a náčiním.

  číst pokračování článku

 • 29.1.2019

  Mezigenerační setkání v Háječku

  Zpráva MŠ Kosmonautů: Od posledního, předvánočního setkání, které se uskutečnilo v naší školce a při němž jsme si společně zazpívali koledy, vzájemně si předali dárečky a popřáli si krásné svátky, uběhl již měsíc. A tak jsme se 23. ledna 2019 vypravili na návštěvu za našimi seniory do jejich klubu v Háječku.

  číst pokračování článku

 • 28.1.2019

  Sférické divadlo v MŠ

  Zpráva MŠ Marie Majerové: Naše mateřská škola zajišťuje celoročně pro všechny děti divadelní představení ve školce a měsíční návštěvy v Městském divadle kultury v Sokolově, kam dojíždějí pouze předškoláci. 24. ledna 2019 jsme byli plni očekávání, protože jsme do školky pozvali Sférické kino.

  číst pokračování článku

 • 28.1.2019

  Mobilní sběrné dvory 2019

  Občané města Sokolova mohou v letošním roce, stejně jako v letech minulých, ukládat objemný odpad a suť do mobilních sběrných nádob přistavených ve vybraných lokalitách. Odložení odpadu je pro občany Sokolova bezplatné, svoz zajišťuje společnost SOTES Sokolov spol. s r. o.

  Kontejner

  číst pokračování článku

 • 28.1.2019

  SOKOLOV HLEDÁ NOVÉ ŘEDITELE PŘÍSPĚVKOVÝCH ORGANIZACÍ

  Sokolov hledá ředitele nové příspěvkové organizace, která bude ve městě provozovat sociální služby. Výhodou pro uchazeče o tuto pozici je znalost problematiky poskytování sociálních a zdravotních služeb a hospodaření příspěvkových organizací. Město chce poskytovat plnohodnotnou, prozatím terénní péči o seniory a potřebné spoluobčany. Uzávěrka pro příjem přihlášek je 7. února 2019.

  číst pokračování článku