česky Deutsch English
Novinky
 • 14.6.2019

  Nové veřejné zakázky

  Město Sokolov vyhlásilo nová zadávací řízení na zadání veřejných zakázek:

  Parkovací etáže v ulici Slavíčkova, Sokolov - projekční práce

  Demolice objektů na p. p. č. 306, 307, 2227, 2228 a 2250, vše v k.ú. Sokolov - projekční práce

  Demolice objektů na p. č. 803, 804, 346/12, 346/13, 346/33, 346/34, 346/35, 346/37 v k.ú. Sokolov

  číst pokračování článku

 • 13.6.2019

  Senioři soutěžili v netradičních sportovních disciplínách

  Senioři soutěžili v netradičních sportovních disciplínách

  Fotbal v chůzi, závody v seniorském letním biatlonu, slalomu či nordic walkingu. To byly některé z netradičních disciplín, které byly na programu Sportovních her seniorů. Ty se konaly poprvé v Karlovarském kraji a jejich hostitelem bylo město Sokolov. Záštitu nad hrami převzala hejtmanka Karlovarského kraje Jana Mračková Vildumetzová, sokolovská starostka Renata Oulehlová a vládní zmocněnec pro sport Milan Hnilička. Možnosti poměřit si síly se svými vrstevníky využilo ve čtvrtek 13. června kolem 130 seniorů z regionu.

  číst pokračování článku

 • 12.6.2019

  ISŠTE Sokolov se rozloučilo s úspěšnými maturanty

  ISŠTE SOKOLOV SE ROZLOUČILO S ÚSPĚŠNÝMI MATURANTY

  V úterý 11. června 2019 se v Klášterním kostele sv. Antonína Paduánského rozloučila Integrovaná střední škola technická a ekonomická Sokolov s letošními úspěšnými maturanty oborů Dopravní prostředky + Strojírenství, Stavebnictví + Elektrotechnika, Ekonomika a podnikání, Informační technologie a Veřejnosprávní činnost. Pamětní medaile za město Sokolov předával místostarosta Jan Picka.

  číst pokračování článku

 • 11.6.2019

  Hurááá, prázdniny 2019: Běžecké závody uzavřou komunikace

  Běžecké závody uzavřou komunikace
  Od pátku 21. června do neděle 23. června 2019 proběhne hlavní program již tradiční akce Hurááá, prázdniny. Nedílnou součástí tohoto zábavně kulturního víkendu je také Sokolovský BMW Group 1/4 maraton a Barevný běh. Jako každý rok, i letos je nutno počítat s dopravním omezením. Uzavírky přinesou zejména běžecké závody, ovšem potrvají jen pár minut.

  číst pokračování článku

 • 7.6.2019

  Slavnostní vyřazení maturantů Střední živnostenské školy Sokolov

  Slavnostní vyřazení maturantů Střední živnostenské školy Sokolov
  Ve čtvrtek 6. června 2019 se v obřadní síni sokolovského zámku rozloučila Střední živnostenská škola Sokolov s letošními úspěšnými maturanty. Maturitní vysvědčení byla předána studentům denního studia oborů Kosmetické služby a Informační služby. Dálkové studium úspěšně zakončili studenti oboru Vlasová kosmetika a Podnikání. Medaile za město Sokolov předávala starostka Renata Oulehlová.

  číst pokračování článku

 • 6.6.2019

  Vydejte se objevovat krajinu kolem řeky Svatavy

  Vydejte se objevovat krajinu kolem řeky Svatavy

  Nevšední turistický zážitek připravil pro všechny příznivce turistiky Klingenthalský turistický spolek a bude jím bezesporu akce Toulky povodím Svatavy. Vodního toku, který se právě v Sokolově spojuje s řekou Ohří. Na toulání se podílí i Domovský spolek Zwota a Klub českých turistů - odbor Krušné hory Sokolov. Start pochodu je připravený na neděli 9. června v době od 9 do 10.30 hodin v saské Zwotě na minigolfovém hřišti u rybníku Walfischteich.

  číst pokračování článku