česky Deutsch English
Novinky
 • 17.12.2018

  Přípravka BK Sokolov pořád neporažena

  BK Sokolov
  Basketbalový klub Sokolov uzavřel první polovinu sezóny čtyřmi utkáními mládeže. Ve středu se utkali starší žáci (hráči do 15 let) v krajském přeboru se Sokolem Kraslice. V sobotu pak přípravka (hráči do 10 let) sehrála svůj druhý turnaj ČBF v Plzni a v neděli první polovinu sezóny BKS uzavřeli kadeti (hráči do 17 let), kteří ke svému utkání zajížděli do Děčína.

  číst pokračování článku

 • 17.12.2018

  BIATLONISTÉ BYLI NA SOUSTŘEDĚNÍ

  BIATLONISTÉ NA SOUSTŘEDĚNÍ
  Zpráva BC mládeže Krušné hory: Zimní soustředění proběhlo v termínu od 6. do 9. prosince 2018. Kompletní zázemí a veškerou péči nám poskytl Penzion Lesanka na Mariánské. Soustředění bylo původně naplánováno s cílem maximálně si užít sněhové pokrývky a natrénovat techniku jízdy na běžkách oběma styly, tedy klasicky a bruslením s nácvikem střelby na střelnici.

  číst pokračování článku

 • 16.12.2018

  Mirákl završil úspěšný rok titulem Mistrů světa

  Mirákl završil úspěšný rok titulem Mistrů světa
  Hned dvě mistrovství světa v jazz a modern dance, která na sebe navazovala, absolvovali tanečníci Miráklu první prosincový týden v Polsku. Reprezentovat Karlovarský kraj a ČR vyrazilo 40 tanečníků v dětské a juniorské kategorii s 20 choreografiemi, se kterými získali nominaci v soutěži Czech Dance Organization.

  číst pokračování článku

 • 14.12.2018

  SOKOLOV SCHVÁLIL ROZPOČET NA ROK 2019, S REKORDNÍM PŘEBYTKEM

  MĚSTSKÝ ÚŘAD SOKOLOV
  Ve středu 12. prosince 2018 se na 2. řádném zasedání sešli zastupitelé Sokolova. Projednali a schválili schodkový rozpočet na příští rok. Město předpokládá příjmy ve výši 630 milionů korun a výdaje bezmála 810 milionů korun. Záporné saldo pak vyrovná z rekordního přebytku hospodaření v minulých letech. Podle schváleného dokumentu činí současná rezerva 315 milionů korun. „Tak vysokou rezervu dosud Sokolov neměl, podařilo se nám ke všemu snížit i běžné výdaje města o 14 procent. Je to výsledek dlouhodobého zodpovědného hospodaření,“ řekla k rozpočtu starostka Renata Oulehlová.

  číst pokračování článku

 • 12.12.2018

  Benefiční koncert opět pomáhal

  Benefiční koncert opět pomáhal

  V úterý 11. prosince 2018 proběhl v Městském divadle Sokolov Benefiční koncert Hudby Hradní stráže a Policie ČR. Návštěvníci zaplnili celé hlediště a společně strávili velmi příjemný předvánoční večer za hudebního doprovodu a zároveň pomohli těm, kteří měli v životě méně štěstí. Hlavním pořadatelem již 15. Benefičního koncertu Hudby Hradní stráže a Policie ČR, bylo Město Sokolov ve spolupráci s Městským domem kultury Sokolov a Policií České republiky, Územní odbor Sokolov.

  číst pokračování článku

 • 11.12.2018

  Vánoční koncert smyčcového kvarteta

  Zpráva MŠ Alšova: K příjemnému prožití adventního času v naší mateřské škole v letošním roce přispěl úžasný koncert smyčcového kvarteta pod vedením pana Jana Mikoláše jednoho z našich tatínků. Děti, rodiče, prarodiče a zaměstnankyně MŠ měli možnost užít si nevšední zážitek a zastavit se na chvíli ve vánočním shonu při poslechu několika světoznámých skladeb. Smyčcové kvarteto v obsazení paní Markéta Kolaříková, pan Vilém Petras, pan Jakub Sedláček a pan Jan Mikoláš uspořádali koncert pro naši mateřskou školu zcela zdarma, bez nároku na honorář.

  číst pokračování článku

 • 10.12.2018

  Změna provozní doby sběrného dvora

  V prosinci 2018 a v lednu 2019 bude přechodně upravena provozní doba sběrného dvora SOTES. V pracovní dny (od pondělí do pátku) je nyní otevřeno od 8:00 do 16:30 hodin, v sobotu zůstává provozní doba nezměněna, tj. od 10:00 do 14:00 hodin.

  Děkujeme za pochopení

  číst pokračování článku

 • 10.12.2018

  Junioři i mladší minižáci BK Sokolov vedou své soutěže

  BK Sokolov
  Uplynulý týden přinesl hned pět utkání hráčů Basketbalového klubu Sokolov. Ve čtvrtek odjeli mladší minižáci (hráči do 12 let) k odloženým utkání kvůli náledí do Kraslic, kde sehráli dvě utkání. V sobotu dopoledne přivítali na své palubovce starší žáci (hráči do 15 let) lídra soutěže z Litoměřic. Odpoledne pak jeli junioři (hráči do 19 let) uhájit neporazitelnost do Kralup nad Vltavou. A konečně v neděli odjeli starší žáci do dalekého Varnsdorfu, kde odehráli poslední utkání první poloviny soutěže.

  číst pokračování článku

 • 10.12.2018

  Ohlédnutí za činností fotoklubu FOS Sokolov v roce 2018

  Ohlédnutí za činností fotoklubu FOS Sokolov v roce 2018

  Stejně jako předešlé roky, tak i rok 2018 byl pro sokolovský fotoklub velice úspěšný. V celostátní soutěži fotoklubů Blatenská růže sokolovský fotoklub získal první místo. FOS Sokolov se letos stal i organizátorem další celostátní soutěž fotoklubů s názvem MO Nekázanka, kde se navíc sokolovští fotografové umístili na druhém místě. V Jednotlivcích tuto soutěž vyhrála Adéla Vášová ze Sokolova, se snímkem Santiny.

  číst pokračování článku