česky Deutsch English

Ve streetballu se mladíkům ze Sokolova dařilo

23.6.2021, Ze sportu
Turnaj ve streetballu.

Za úmorného vedra se zúčastnilo sedm družstev z BK Sokolov minižákovského streetballu v areálu Lokomotivy Plzeň. Velice kvalitně obsazený turnaj prověřil všechny účastníky a kluci z BK Sokolov se v této konfrontaci určitě neztratili, když dvě družstva obsadila celkově třetí místa (U 10 a U 12), dvě družstva nepopulární čtvrtá místa (U 13 a U 14), dále jedno šesté (U 11), jedno sedmé (U 12 B) a jedno sedmnácté místo (U 13 B).

Za skvělé individuální výkony byli navíc zvoleni do all star svých kategorií Matyáš Malý (U 10), Martin Bureš (U 12) a Matěj Krátký (U 14). V individuálních soutěžích pak dominovali ve střelbě Antonín Wedell (U 11) a Vladimír Krýsl (U 14) a odnesli si tak pěkné ceny od organizátora akce.

Streetballu se zúčastnili nejen minižáci. Druhá výprava šesti družstev BK Sokolov vyjela do Kožlan na memoriál Katky Šlikové. A nutno dodat, že tato výprava si výsledkově vedla ještě lépe než minižáci, když v Kožlanech hned dvě kategorie vyhrála (U 15 a U 17). Dále obsadili sokolovští hráči jedno druhé místo (U 17), dvě třetí místa (U 17 a U 19) a jedno čtvrté místo (U 15 „B“). Všem sokolovským hráčům patří dík za příkladnou reprezentaci BK Sokolov.

(šno)