česky Deutsch English

Týmu FK Baník Sokolov U13 patřila gratulace od města

7.6.2022, Ze sportu
Společné foto fotbalistů U13 s vedením města.

Už dvě kola před koncem České ligy žáků U13 si zajistil tým Baníku Sokolov mistrovský titul! Svěřenci trenéra Stanislava Galisze dotáhli své tažení do zdárného konce, když si ve 21. Kole poradili s FK Ústí nad Labem 10:3. Hráče i realizační tým přivítali na radnici starostka Renata Oulehlová a místostarostové Ladislav Sedláček a Jan Picka, aby jim k úspěchu gratulovali a poděkovali za výbornou reprezentaci města.

Sokolovští fotbalisté odehráli dosud dvacet čtyři soutěžních utkání a hned dvaadvacetkrát dokázali zvítězit. Některým soupeřům nasázeli takovou porci gólů, že by jim i hokejisté mohli závidět. Například Rokycanům sedm gólů, pražská Slavia si odvezla ze Sokolova deset kusů, desítku obdrželo i Ústí nad Labem a neskutečným výsledkem 20 : 0 ve prospěch Baníku dopadl souboj s Baníkem Most – Souš.

Baník U13 za sebou nechal velmi zvučné soupeře, jako jsou například SK Slavia Praha, FK Teplice nebo FC Slavia Karlovy Vary. Vítěz České ligy žáků je ovšem pouze jeden, a tím jsou hráči Baníku Sokolov U13. Při setkání s vedením radnice se mladí fotbalisté dozvěděli zajímavé informace o městě i o tom, jak Sokolov podporuje sport. Nechybělo společné fotografování a hráči předvedli, jakým pokřikem slaví vítězné utkání. Vzhledem k počtu úspěšných zápasů ho měli nacvičený dokonale.

Fotoreportáž z akce najdete zde https://bit.ly/3xo9Hz3

(mel, fkb)