česky Deutsch English

Triatlonisty čekají závody na oblíbeném Michalu

13.8.2020, Ze sportu
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Oblíbené místo triatlonistů, areál sokolovského koupaliště Michal a jeho okolí, bude o víkendu svědkem soupeření sportovců v tomto náročném sportu. Club Triatlon Tri Sport Čeko Sokolov tady pořádá v sobotu 15. srpna za finanční podpory města Sokolov závody o Velkou cenu Sokolova a Karlovarského kraje.

Dopoledne se uskuteční závod žáků ve třech kategoriích. Start žákovských kategorií bude v 10:00. Start hlavního závodu je od 14:00. Plavání v délce 750 m se uskuteční na koupališti Michal. Trasa cyklistiky v délce 20 km povede po okruhu Sokolov, Vítkov, Podstrání a zpět. Běh v délce 5 km bude opět kolem nádrže Michal. V souvislosti s cyklistickým závodem je třeba počítat s dočasným omezením v dopravě.

Propozice k závodům.Propozice k závodům.

"Vážení sportovní přátelé, ať již jste soutěžící, kteří budou bojovat o nejlepší výsledky v náročném závodě, nebo diváci přihlížející zápolení triatlonistů, jménem města Sokolov vás chci všechny přivítat v areálu přírodního koupaliště Michal. Velká cena města Sokolova a Karlovarského kraje, která je součástí Českého poháru, už má svou tradici. Jejím přínosem určitě je, že kromě špičkových sportovců usilujících o co nejlepší pozice v sérii triatlonů, mohou se na připravené tratě vydat rovněž i amatérští sportovci a připraveny jsou také žákovské kategorie. Sokolov je městem podporujícím sport pro všechny a každoročně na tyto účely vynakládá desítky milionů korun. Jsme proto rádi, že u nás koná řada významných sportovních akcí, mezi něž právě tento podnik patří. Přeji všem zúčastněným hodně úspěchů, divákům atraktivní zábavu a poděkování patří organizátorům za přípravu celé akce," uvedla k závodů, starostka Renata Oulehlová.

Srdečně zveme všechny celou sportovní veřejnost, která fandí triatlonu.

(dvo)