česky Deutsch English

Nejmladší přípravky FK Baník hledají nové kamarády

8.6.2021, Ze sportu
Ilustrační foto.

Rádi přivítáme nové spoluhráče a kámoše v přípravkách FK Baník Sokolov. Naše ročníky 2014, 2015 a 2016 (od nové sezóny i 2017) už pilně trénují a hrají utkání. Na tréninku si užijeme při hrách a cvičeních spoustu legrace, trenéři nezapomínají na náš zdravý vývoj, proto nechybí rozvoj rychlosti, síly, obratnosti a pohyblivosti. Nábor nových dětí se koná ve čtvrtek 10. června od 17:00 v areálu Bohemia u Billy (travnaté hřiště).

Na trénování máme super podmínky, sportovní areál Bohemia u Billy, ve kterém jsme doma, slouží hlavně nám. Máme travnaté hřistě i „umělku“ a spoustu dalších ploch na řádění a hraní. V zimě chodíme do tělocvičen, kde se věnujeme také gymnastice, ale starší z nás také ven, protože trenéři dobře vědí, že pak budeme odolní a nepřekvapí nás jen tak nějaká nemoc. Také naše starší kategorie navštěvují Jump Arénu, kde se naučí super skákat, padat a rozvíjí svoji sílu přirozeným a zábavným způsobem, v létě jezdíme na „soustředko“ a protože jsou malí baníkovci dlouhodobě nejlepší v našem kraji, tak také na spoustu zajímavých turnajů a zápasů.

„V tréninkovém procesu zohledňujeme věkové zvláštnosti dětí, věnujeme se nejen fotbalu ale i všeobecné pohybové průpravě dětí. V tom nám pomáhají naše programy pro rozvoj rychlosti, obratnosti, koordinace a síly. Tréninky jsou velmi pestré, a přestože hlavní náplní jsou samozřejmě fotbalové dovednosti, tak si děti užijí spoustu zábavy. Využíváme moderní tréninkové metody, vše probíhá s míčem, o děti je postaráno i v době Covidu formou individuálních a on-line tréninků a soutěží. Naši trenéři musí všichni splňovat určitá kritéria, všichni mají trenérské licence pro mládežnický fotbal a pravidelně se vzdělávají. Ne náhodou máme nejlepší systém výchovy malých fotbalistů v Karlovarském kraji a děláme vše pro to, abychom jej stále zlepšovali.“ hodnotí náš šéftrenér přípravkových kategorií Baníku Tomáš Hájek klubovou práci s námi, malými baníkovci. „Také máme skvělou návaznost na vyšší věkové kategorie, naše žákovská sekce vlastní licenci Sportovního střediska mládeže a hraje jen republikové ligy a divize, dorostenci obhájili Sportovní centrum mládeže a také nastupují v republikových soutěžích. Ve vzdělávání spolupracujeme s naší 1. ZŠ Pionýrů, kde máme naše sportovní třídy, následně pak se všemi středními školami v Sokolově.“

Náborový leták.

A abychom nezapomněli!! My, přípravky, také máme svoji školu, tedy spíš školku! Naši trenéři spolupracují s 1. MŠ Sokolov, Pionýrů, kde dětem připravují různé pohybové aktivity a hry, navíc se podílejí i na dalších aktivitách školky. Šikovné děti, které chtějí sportovat od útlého věku, tak mohou rodiče přivést právě tam!

Právě nyní probíhá nábor nových dětí, ve čtvrtek 10.6.2021 od 17:00 se můžeme vidět v areálu Bohemia u Billy (travnaté hřište), kam si s námi můžete přijít zařádit a vyzkoušet různé, nejen fotbalové, dovednosti. Zasportovat si můžou samozřejmě i rodiče! Každý prcek dostane za předvedené výkony malou odměnu, a pokud bude chtít, tak může s námi čutat do míče na opravdových fotbalových trénincích!

Pokud se vám to náhodou ve čtvrtek nehodí, není nic ztraceno, zavolejte našeho vedoucího trenéra Tomáše Hájka (724 431 083), a on vám ochotně poradí a sdělí podrobnosti. Také nás můžete vidět každý den odpoledne na Bohemce, kde pravidelně trénujeme tak se přijďte mrknout, přítomní trenéři vám také rádi poradí. Těšíme se na vás!

Kontakt na vedoucího trenéra přípravek FKBS Tomáše Hájka: tel. 724 431 083