česky Deutsch English

Na naše "minivolejbalisty" čekala velká konkurence

9.6.2022, Ze sportu
Turnaj v barevném minivolejbalu na AC Start.

Dvě družstva ze Sokolova, Volejbal Sokolov a Baník Sokolov, se zúčastnila jednoho ze tří celostátních kol „barevného minivolejbalu“ při Evropské lize mužů a žen. Akci pořádá Český volejbalový svaz a do Karlových Varů přijely i kluby Klokani Aš, VK Karlovy Vary, ČEZ Karlovarsko, přidaly se rovněž oddíly z Žatce, Ústí nad Labem, Jirkova, Šťáhlav, Teplic a další.

Oddíl Volejbalu Sokolov měl své zastoupení v barvách – žlutá, oranžová, červená a modrá. Všichni mladí hráči byli odhodlaní předvést vše, co se již na trénincích naučili a bojovali ve velké konkurenci o co nejlepší umístění. I když tentokrát na medaile nedosáhli, chlapci získali další cenné zkušenosti a užili si dva slunečné dny plné sportu.

Děkujeme všem účastníkům oddílu za vzornou reprezentaci a gratulujeme k výsledkům dosaženým jak při tomto turnaji, tak po celou sezonu. Zážitkem bylo i utkání reprezentačních týmů České republiky a Lotyšska, který skončil vítězstvím našich barev. Hráči české reprezentace přišli i na autogramiádu, kde chlapci sbírali podpisy reprezentantů a pořídili společné fotografie. Mezi reprezentanty je také odchovanec oddílu Volejbal Sokolov, nahrávač, Ondřej Piskáček.

Fiala Petr, Volejbal Sokolov