česky Deutsch English

Lukáš Provod se vrací do Sokolova

25.10.2022, Ze sportu
Lukáš Provod se vrací do Sokolova

i když to bude pouze na jediný den. Pro mládežnické kategorie a naše věrné fanoušky jsme přichystali příjemné setkání s bývalým hráčem klubu, který oblékal sokolovský dres dvě sezóny. Setkání proběhne v pondělí 31. října v MDK Sokolov od 16:30 hod. Lukáš Provod bude povídat například o svém působení v sokolovském Baníku, přestupu a následném působení v pražské Slavii a bude připraven odpovídat na dotazy z publika.

Vstup je pro všechny fanoušky klubu zdarma a vyčleněno je 50 volných míst. Volné místo si můžete rezervovat prostřednictvím emailové adresy (banik@fksokolov.cz), na kterou zašlete jména zájemců. Nenechte si rozhodně tuto možnost ujít.

Lukáš Provod je v současné době hráčem SK Slavia Praha, kde patří k hlavním oporám mužstva. Svou cestu dospělým fotbalem započal v druholigové éře Baníku Sokolov., kde působil na hostování dvě sezóny. Během dvou let stihl talentovaný fotbalista odehrát v Baníku 40 soutěžních utkání, ve kterých si připsal 2 přesné trefy. Po jeho úspěšném působení v Sokolově následoval přestup do Českých Budějovic, kam zamířil z kmenového klubu FC Viktoria Plzeň. Po krátké době hráč přestoupil do SK Slavia Praha, kde se dvakrát stal ligovým mistrem a vypracoval se mezi stabilní členy Česká fotbalová reprezentace. Fanouškům se v podání Lukáše Provoda mohou vybavit zejména branky do sítě Leceister City a belgické fotbalové reprezentace.