česky Deutsch English

Hýbejte se s námi, vyzývají děti a mládež florbalisté

8.3.2021, Ze sportu

Florbal Sokolov dosud pořádal online tréninky a výzvy pouze pro členy klubu. Avšak v situaci, kdy už takřka rok děti neměly tělocvik, se klub rozhodl předat trochu inspirace pro rozvoj dětí úplně všem v našem okrese a třeba i dál. Zkrátka situace, kdy veškeré neprofesionální sportovní kluby nemohou sportovat, není florbalistům lhostejná a v dětech vidí naši budoucnost.

"Proto sledujte náš Instagram, YouTube a Facebook a každé úterý a čtvrtek bude přibývat nová pohybová výzva do odvolání," uvedl Michal Vaněk, trenér a člen výkonného výboru florbalového klubu. Začíná se v úterý 9. března.

PRO DĚTI OD 6 DO 11 LET

Pojďte si užít chvilku srandy s Vašimi dětmi při plnění srandovních výzev, které prověří vaše pohybové schopnosti. Chceme v této době přispět alespoň malinkou měrou rozpohybováním vašich dětí i Vás. Pojďte si vyzkoušet koordinaci, pružnost, rychlost. Pojďte rozvíjet u dětí zábavnou formou jejich schopnosti a radost z pohybu a výzev a třeba i závody v rámci rodiny. Florbal Sokolov do této doby pořádal online tréninky a výzvy pouze pro členy klubu. Avšak v situaci, kdy už takřka rok děti neměly tělocvik, jsme se rozhodli předat trochu inspirace pro rozvoj dětí úplně všem v našem okrese a třeba i dál. Zkrátka nám situace, kdy veškeré neprofesionální sportovní kluby nemohou sportovat, není lhostejná a v dětech vidíme naši budoucnost. Proto sledujte náš Instagram, YouTube a Facebook a každé úterý a čtvrtek bude přibývat nová pohybová výzva do odvolání.

PRO DĚTI OD 12 DO 17 LET

Jako další program máme pro starší děti OPEN TRAINING, aby si vyzkoušely online trénink, kde procvičí především svou fyzickou kondici díky našemu kondičnímu trenérovi a šéftrenéru mládeže. Jak? Připojte se na WhatsApp skupinu a budete dostávat další instrukce pro připojení na následující trénink. Trénuje se 2 - 3 x týdně. Potřebujete pouze podložku na zem, vodu a ručník. Veškeré tréninky jsou úplně zdarma a bez závazků. Prostě se připojíte nebo kdykoliv odpojíte.

Odkazy pro připojení:

Instagram: https://www.instagram.com/florbalsokolov/

YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=y_685BitHbA

Facebook: https://www.facebook.com/florbalsokolov

WhatsApp: https://chat.whatsapp.com/HPKqKdlouQp8DEvoQpD4JM