česky Deutsch English

HC Baník Sokolov pořádá nábor mladých hokejistů

10.9.2020, Ze sportu
Ilustrační foto.

Máte doma kluka nebo holku, kteří mají rádi sport? Co takhle hokej? Baník Sokolov pořádá jako každý rok nábor malých hokejistů. Letos se uskuteční v neděli 13. září od 10 hodin na sokolovském zimním stadionu. Tomáš Vokoun, David Hruška, Radek Duda, samozřejmě také Lukáš Mensator, tyto hokejisty spojuje začátek kariéry a Baníkem Sokolov. V současnosti patří mezi hvězdy našeho klubu Tomáš Rohan nebo jeho bratr Martin, který nastupuje v extralize za karlovarskou Energii. Přijďte mezi nás, můžete být dalším z nich!

Akci povede trenér Ivan Říha. „Sraz je ve VIP místnosti, tam si děti převezme jeden z trenérů a udělá s nimi prohlídku stadionu. Ukáže jim šatny A-týmu, posilovnu, střelnici," uvedl Ivan Říha, který má v klubu na starost nejmladší kategorii přípravky.

Zatímco děti budou procházet útrobami stadionu, pro rodiče bude připravena krátká prezentace, která jim představí hokej a práci s mládeží v Baníku Sokolov. Následovat bude půjčení výstroje. Děti se budou učit, jak si obléct hokejovou výstroj a dostanou další tipy na oblékání. Před jedenáctou hodinou se malí hokejisté postaví na led. „Bude tam připraveno několik stanovišť, kde si děti vyzkouší různé hokejové dovednosti a hry," představil Říha program pro nejmenší. Po konci "tréninku" se všichni společně vyfotíme.
Přijďte se se svými dětmi podívat na Baník! Můžete se těšit na nové kamarády i zkušené trenéry, kteří vaše děti naučí nejen hokejové, ale obecně sportovní a pohybové dovednosti. Těšíme se na vás!
(hcb)