česky Deutsch English

Velmi důležité utkání Baníku při mimořádných opatřeních

2.10.2020, Ze sportu
Ilustrační foto.

Fotbalisty Baníku Sokolov čeká v sobotu 3. října velmi důležité utkání o první body v této sezóně. Do Sokolova přijede Rakovník, který zatím ze šesti utkání nasbíral tři body. Zápas, který začíná od 10:15, se ale uskuteční za mimořádné situace související s nárůstem počtu nakažených koronavirem. Jaká opatření, která jsou s tímto duelem spojená, na fanoušky čekají?

  • Vstup na západ bude možný pouze od parkoviště u Smrku.
  • Vzhledem k nařízení FAČR žádáme diváky, aby využili pevně namontovaných sedaček na hlavní tribuně nebo na protilehlých malých tribunách a při zápase seděli na svých místech.
  • Žádáme diváky, aby dodržovali na tribunách rozestupy.
  • Při vstupu na stadion bude každému změřena teplota. Při naměřené teplotě nad 37 stupňů nebude divák vpuštěn na stadion.
  • U pokladny bude k dispozici anti COVID.

Domácí hráči budou podporu publika potřebovat, v České fotbalové lize se jim zatím nedaří a figurují na posledním místě bez bodového zisku a vstřeleného gólu. Naposledy v 6. kole Fortuna České fotbalové ligy - skupina A změřil Baník síly s béčkem pražské Slavie. Na hřišti soupeře nevyšel Sokolovu vstup do utkání, kdy se domácí rychle dostali do výrazného náskoku. V druhém poločase Baník sehrál se Slávisty o poznání vyrovnanější partii, nicméně i přesto odjel z hlavního města s porážkou 5 : 0.