česky Deutsch English

Do Sokolova přiskáčou k utkání MOL Cup „Klokani“

24.8.2021, Ze sportu
Ilustrační foto.

Fotbalistům FK Baník se vstup do České fotbalové ligy příliš nezdařil, v prvním kole MOL Cup však A-tým bodoval a postoupil přes FK Meteor Praha díky vítězství v poměru 2 : 3. Ve druhém kole to bude mít ale mnohem těžší, do Sokolova přijede ve středu 25. srpna mužstvo prvoligových Bohemians 1905. Utkání s aktuálně dvanáctým týmem Fortuna ligy začíná od 17 hodin na městském stadionu.

Vzhledem k tomuto utkání bude omezen vstup do sportovního areálu Baník ve středu 25. 8. od 15:00 do 19:00. Při vstupu na utkání bude probíhat kontrola hygienických opatření. Jaké podmínky pro vstup na fotbalový zápas je nutné splnit? Je třeba splnit jednu z následujících podmínek:

osoba absolvovala nejdéle před 7 dny RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem, nebo

osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami POC test na přítomnost antigenu viru SARS CoV-2 s negativním výsledkem, nebo

osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a doloží certifikátem o provedeném očkování, že u očkování uplynulo:
- od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu podle souhrnu údajů o léčivém přípravku (dále jen „SPC“) nejméně 14 dní, nebo
- od aplikace dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu podle SPC nejméně 14 dní, nebo

osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní.
Potvrzení je nutné mít v papírové formě, nestačí pouze vyfocené v telefonu. Pro vstup nestačí potvrzení od zaměstnavatele ani čestné prohlášení o provedení samotestu. Výjimku mají děti do 6 let.