česky Deutsch English

Basketbalisté BK vstoupili do sezony prohrami

14.9.2020, Ze sportu
Foto z utkání.

Víkend od 11. do 13. září byl po dlouhé koronavirové pauze prvním ostrým měřením sil v nové sezoně 2020/2021. V pátek v přípravném utkání junioři podlehli dobře hrajícím Mariánským Lázním. V sobotu a neděli pak starší žáci zajížděli k prvním utkáním nadregionální ligy na sever Čech. I přes prohry ale předvedli žáci sympatický výkon, což je povzbuzením do další práce…

U 19 – Přípravné utkání

BK Sokolov – BK Mariánské Lázně  67 : 93

Junioři prohráli v přípravném utkání s Mariánskými Lázněmi. Soupeř byl po většinu utkání ve všem lepší a přesnější. Utkání tak jasně ukázalo sokolovským, že je potřeba ještě více pracovat.

Body a sestava BK: Čermák 17, Novotný 12, Regeti 12, Řánek D. 8, Prajka 5, Seaborn 4, Vejnar 3, Brešťanský 2, Hauser 2, Navrátil 2, Heřman, Vrabec.

U 15 – Nadregionální liga, skupina A

BK Teplice - BK Sokolov  66 : 53

Sestava a body BK: Petřek 14, Žák 12, Veselý 8, Dostál 7, Svojanovský 6, Krejčí 3, Krásný 2, Přindiš 2, Kuzebauch 2, Bílý 1, Chmelík, Zubanič.  

Sokolovští sice předvedli bojovný výkon, ale domácí byli přeci jen více vyhranější a po právu vyhráli. U sokolovských žáků se střídaly lepší chvilky s těmi horšími, ale rozhodně je na čem stavět...

U 15 – Nadregionální liga, skupina A

Slavoj BK Litoměřice - BK Sokolov  66 : 53

Sestava a body BK: Žák 23, Svojanovský 8, Krejčí 7, Petřek 7, Bílý 4, Přindiš 2, Krásný 2, Heřman, Zubanič, Chmelík a Pulda. 

V neděli se sokolovští žáci předvedli ještě lepším výkonem, i když jim oproti sobotě chyběli dva hráči základní pětky. Kluci výborně bojovali a nechali na hřišti maximum, za což jim patří uznání. Velkou oporou byl na obou polovinách hřiště Jéňa Žák. Oba víkendové výkony ještě na výhry nestačily, ale pokud budou sokolovští pracovat v nastaveném trendu, dostaví se i výhry samotné.

(šno)