česky Deutsch English

Zapojte se do soutěže Tradiční výrobek roku 2019

17.3.2019, Novinky z města Sokolova a okolí
Zapojte se do soutěže Tradiční výrobek roku 2019

Mikroregion Sokolov - východ je pořadatelem soutěže Tradiční výrobek roku. Do soutěže Tradiční výrobek roku se může přihlásit nebo být nominován každý, kdo vyrábí něco zajímavého – podmínkou není, že musí podnikat. Vítězku soutěže v roce 2018 nominovala její kamarádka, vyplnila formulář na webových stránkách a nahrála fotografie výrobků. Do 30. 4. 2019 můžete na webových stránkách vyplnit formulář a připojit fotografie výrobku, který přihlásíte nebo nominujete k soutěži v roce 2019. Během května probíhá internetové hlasování.

Cílem soutěže Tradiční výrobek roku je získat přehled o zajímavých produktech na zájmovém území a případně motivovat výrobce k tomu, aby v nejbližší době usilovali o značku "Original product of Sokolovsko". Do zájmového teritoria patří území okresu Sokolov + obce Hory, Jenišov, Mírová.

Kdo se může přihlásit nebo kdo může být nominován?

Každý, kdo vyrábí, tvoří něco zajímavého, co lze zakoupit v zájmovém území. Jedná se o obyvatele s trvalým bydlištěm v zájmovém území nebo podnikatele, který podniká v zájmovém území či zemědělce, který hospodaří v zájmovém území. 

Co může výherce v soutěži získat?

Certifikát s označením Tradiční výrobek roku. Organizátor soutěže ho bude propagovat (tisková zpráva, výstava) a bude zařazen do katalogu tradičních regionálních produktů. Soutěž je zdarma.

Přihlášky přijímáme do 30. dubna 2019, hlasování probíhá od 3. do 31. května. Vyhlášení vítěze proběhne v červnu daného roku. Kontakt pro bližší informace: hurkova@sokolov-vychod.cz

(mel)