česky Deutsch English

VEDENÍ MĚSTA NAVŠTÍVILO STUDENTSKÝ VELETRH PODNIKÁNÍ

31.1.2019, Novinky z města Sokolova a okolí

Ve středu 30. ledna 2019 se v prostorách Hornického domu v Sokolově konal 11. ročník Veletrhu fiktivních firem. Akci s podporou města a Karlovarského kraje pořádá Střední škola živnostenská Sokolov. Přehlídky studentských podnikatelských projektů se letos zúčastnilo 30 vystavovatelů. Kromě domácích, reprezentovali budoucí podnikatele studenti z Ústeckého, Plzeňského kraje, nebo tradičně ze slovenského města Šala. Soutěžní veletrh navštívila i starostka Sokolova Renata Oulehlová, doprovodili ji místostarostové Karel Jakobec, Jan Picka a vedoucí odboru finančního a školství Barbora Bardonová.

„Veletrh je vyvrcholením celoroční práce studentů. Děkuji podpoře města, Karlovarského kraje a dalším partnerům, kteří jsou s námi od začátku, stejně tak živnostenské škole v Kynšperku, která stála už u samotného zrodu akce," řekla ředitelka Střední živnostenské školy Sokolov Ilona Medunová.

Studenti SŠŽ Sokolov jsou každoročně úspěšní i v celorepublikových soutěžích, ze kterých přiváží vysoká umístění. Informovali jsme například zde.

Pavla Sofilkaničová, oddělení komunikace s veřejností