česky Deutsch English

Úspěšné vystoupení atletů AK Sokolov

3.2.2019, Novinky z města Sokolova a okolí

Celkem 14 medailí (7 zlatých, 2 stříbrné a pět bronzových) vybojovali zástupci Atletického klubu Sokolov na halovém Mistrovství Karlovarského kraje, které se konalo v Praze.

Ve svých kategoriích zvítězili: Tereza Sekyrová (60m- 7,93s a 200m – 25,05s), Tereza Poncová (dálka), Klára Sobotková (200m), Veronika Sládková (dálka – 540cm), Michaela Janecká (60m) a Ondřej Volf (výška – 163cm). Stříbrnou medaili si odvezli Karolína Kanalošová (dálka) a Antonín Vrba (60m – 7,92s). Tři bronzové medaile se podařilo vyskákat v dálkařském sektoru (Ondřej Volf, Marie Lilllová a Michaela Janecká) a dvě získali v delších sprintech Tereza Poncová na dvoustovce a Antonín Vrba v běhu na 150m.

Kromě medailí se našim atletkám a atletům podařilo vylepšit si čtrnáct osobních rekordů. Všem úspěšným závodníkům i jejich trenérům (Ivana Sekyrová, Ján Bocko, Pavel Procházka) patří velká gratulace.

Činnost klubu je realizována za finanční podpory města Sokolova.