česky Deutsch English

Žáci na ZŠ Křižíkova měli Projektový den VODA

9.4.2019, Novinky z města Sokolova a okolí
Žáci na ZŠ Křižíkova měli Projektový den VODA

Světový den vody připadá tradičně na 22. března. Naše škola nezůstala pozadu a rozhodla se svátek vody oslavit po svém. V pátek 22. března se tedy uskutečnil celoškolní projekt s výmluvným názvem Voda. Projekt probíhal v rámci rozvrhu celé dopoledne na prvním i druhém stupni. Každý vyučující si připravil hodinu na dané téma. Žáci objevovali, zkoumali, dělali pokusy, četli a psali o vodě, počítali vodní příklady.

V rámci tohoto dne byla také vyhlášena soutěž „Přijď komplet v modrém“. Třída, která měla nejvíce modře oblečených žáků, vyhrála. Během čtvrté vyučovací hodiny proběhlo i společné fotografování modře oděných žáků, které se uskutečnilo na školním hřišti.

Žáci na ZŠ Křižíkova měli Projektový den VODAŽáci na ZŠ Křižíkova měli Projektový den VODAŽáci na ZŠ Křižíkova měli Projektový den VODA

Mgr. Vít Dvořák