česky Deutsch English

MŠ KOSMONAUTŮ: Mezigenerační setkání

2.10.2018, Novinky z města Sokolova a okolí
Mezigenerační setkání

Naše třída Sněženek z Mateřské školy Kosmonautů se rozhodla navázat přátelství se sokolovskými seniory. Dne 26. září 2018 jsme s dětmi přišli do klubu seniorů v Háječku, kde jsme se vzájemně potěšili. Všichni se zapojili do krátkého pásma říkanek a písniček a společně jsme vytvořili symbol našeho přátelství.

Mezigenerační setkání Mezigenerační setkání

Malí a velcí kamarádi společně otiskli své dlaně na čtvrtku a tím vytvořili pomyslný řetěz přátelství. Senioři, dnes již naši kamarádi, pro děti připravili malé pohoštění a krásně navázali vztahy s malými tříletými kamarády. Nám se setkání moc líbilo a už se těšíme na další, které se uskuteční u nás ve školce, kde si s námi babičky a dědečkové také pohrají. Věříme, že i našim seniorům se setkání líbilo, a budou se s námi rádi pravidelně setkávat. Děkujme seniorům za krásné dopoledne, pohostinnost, tolerantnost a vstřícnost. Věříme, že se tímto děti naučí ctít a přijímat s respektem naše starší spoluobčany.

Velmi děkujeme panu Zubkovi, který se na setkání velkou měrou podílel.

učitelky

Bc. Julie Havličková

Bc. Petra Beníšková

(ps)