česky Deutsch English

Sokol provázel školku v sokolském projektu

30.6.2020, Kultura a společnost
Fotografie z akce MŠ Vítězná.

Všechny třídy naší mateřské školy se v letošním školním roce zapojily do projektu České obce sokolské „Svět nekončí za vrátky, cvičíme se zvířátky“. Během celého roku jsme všichni pilně plnili úkoly, za které jsme sbírali samolepky do sešitů, které jsme k projektu dostali. Celým projektem nás doprovázel maskot Sokol, který nám zůstane na památku.

Fotografie z akce MŠ Vítězná.Fotografie z akce MŠ Vítězná.Fotografie z akce MŠ Vítězná.Fotografie z akce MŠ Vítězná.Fotografie z akce MŠ Vítězná.

Některé úkoly nám šli lépe, některé hůře, ale všechny jsme nakonec zvládli s maximálním úsilím. Úkoly jsme plnili, kde se dalo. Ve třídách, na zahradě, v lese, na hřišti, v tělocvičně, na výletech, s některými dokonce pomáhali i rodiče. Projekt jsme společně zakončili na školní zahradě. Tam na nás čekala sportovní dráha, plná různých překážek. Samozřejmě nechyběl ani maskot Sokol. Velkým překvapením byla odměna na školní zahradě v podobě skákacího hradu a dalších nafukovacích prvků. Všechny děti byly oceněny za splnění úkolů medailemi, diplomy a pexesem.

Kolektiv mateřské školy Sokolov, Vítězná