česky Deutsch English

Užijte si Barevný běh a hudební Hurááá prázdniny!

24.6.2021, Kultura a společnost
Ilustrační foto.

Dvě tradiční a oblíbené akce, byť vzhledem ke koronavirovým omezením v pozměněné podobě, jsou připraveny na sobotu 26. června. Nejdříve přijde na řadu Barevný běh, zábava pro malé i velké, která začíná na Starém náměstí v 15:00. Od 17:30 je pak připraven na koupališti Michal hudební festival pro rodiny Hurááá prázdniny! Startovné na Barevný běh je 200 Kč, vstup na koupaliště Michal je za 100 Kč pro dospělé a 50 Kč hradí děti do 15 let.

První ročník Barevného běhu se konal v roce 2018. Pokud nejste maratonští nadšenci, je Barevný běh pro vás to pravé. Oslavte léto a radujte se z pohybu v záplavě křiklavých barev, jimiž budete zkrášleni. Zveme vás na trasu dlouhou asi 4 km vedoucí centrem města. Závod je pro ženy, muže i děti s doporučenou dolní věkovou hranicí 12 let. PROSÍME ÚČASTNÍKY, ABY SI NA BAREVNÝ BĚH OBLÉKLI BÍLÉ TRIČKO. Veškeré použité práškové barvy jsou zcela přírodní a ekologické, splňují normy EU i USA a jsou zdravotně nezávadné, testované a neškodlivé. Závodníkům je doporučeno použití slunečních brýlí a vyhýbání se kontaktu barev se sliznicemi a vdechování barev. Barvy jsou snadno smývatelné z oblečení, pokožky i vlasů.

Ukončení školního roku Sokolov opět oslaví akcí Hurááá, prázdniny! Po několika letech se akce opět přesouvá na koupaliště Michal a těšit se můžete na interprety jako je Milan Peroutka se skupinou Perutě, Báru Polákovou a Krucipüsk.

17:30 - 18:30 Milan Peroutka a skupina Perutě

19:30 - 20:30 Barbora Poláková

21:15 - 22:15 Krucipüsk

Akce Barevný běh i Hurááá prázdniny! SE USKUTEČNÍ V SOULADU S VLÁDNÍMI NAŘÍZENÍMI PLATNÝMI V DEN KONÁNÍ.