česky Deutsch English

Sokolov a MDK pomáhá vám, vy pomozte Adámkovi

13.4.2020, Kultura a společnost
Ilustrační foto.

Většinou se snažíme po Vás nic nechtít, ale teď přicházíme s velkou prosbou. Zamyslete se nad významem Velikonoc, které máme všichni tak rádi. Oslavuje se při nich zmrtvýchvstání Ježíše Krista. Co kdybyste měli možnost v tento den symbolicky někomu DAROVAT ŽIVOT?

Je tu malý chlapeček Adámek, který se narodil se vzácným onemocněním Spinální Muskulární Atrofie (SMA). Než za tři měsíce oslaví druhé narozeniny, má možnost podstoupit genovou léčbu, která je ale velmi finančně náročná. Lék, který by pomohl zastavit tuto progresivní nemoc, se jmenuje ZOLGENSMA. A nyní orodujeme za Adámka a jeho rodiče, pošlete příspěvek na transparentní účet nebo DMS. A kdyby Vám toto jako motivace nestačilo, mrkněte do zrcadla a pokud v něm vidíte na svém obličeji roušku, kterou jsme dobrovolně vytvořili u nás v MDK, pošlete za ni libovolný obnos právě na pomoc Adámkovi.

Děkujeme, že o Adámkovi řeknete všem svým přátelům a budete sdílet tento příspěvek, jakákoliv pomoc je v této chvíli nenahraditelná. Více informací hledejte na facebooku Adámkova cesta nebo na webu www.adamkovacesta.cz

Ilustrační foto.