česky Deutsch English

Škola připravila šest táborů plných zážitků

13.7.2020, Kultura a společnost
Letní tábory pořádané Základní školou Rokycanova.

Také letos v létě o prázdninách připravila sokolovská Základní škola Rokycanova šest táborů. Pět je příměstských a jeden pobytový. První z táborů začal hned od 1. července a dostal název Cesta za poznáním II. Byl plný výletů, tvoření a her. Poté následovaly další tábory plné zážitků a poznání.

Škola připravila šest táborů plných zážitkůŠkola připravila šest táborů plných zážitkůŠkola připravila šest táborů plných zážitkůŠkola připravila šest táborů plných zážitkůŠkola připravila šest táborů plných zážitků

Tím dalším byl tábor Z dračího doupěte, kde kouzelník – šaman každý den nachystal zajímavé úkoly. Na pobytový tábor s názvem Angličtina hrou pak zamířily děti na Boží Dar. Zde se jeho účastníci nejen zdokonalovali v anglickém jazyce, ale podnikali výpravy do okolí a poznávali Krušné hory. Od 13. července začal Kreativní tábor plný tvoření. V dalším týdnu přijde na řadu Týden plný sportu, kde se bude jezdit hodně na kole a v poslední červencový týden přivítá děti Harry Potter a Dobrodružství v Bradavicích. Tábory druhým rokem připravují učitelky, vychovatelky a asistentky školy. Letos poprvé mohou děti trávit čas i na novém hřišti, které město Sokolov předalo škole na konci června. 

(šiš)