česky Deutsch English

Projekt Rozhled opět podporuje mladé lidi

29.8.2021, Kultura a společnost
Ilustrační foto.

Obecně prospěšná společnost Nadace a poznání přichází s 21. kolem projektu Rozhled. Je zaměřen na podporu mladých lidi (17 až 26 let) v osobním a kariérním rozvoji, a to především ty, kteří mají nějaké sociální znevýhodnění, jako je například pobyt v dětském domově, pěstounská péče, špatná finanční situace, nemoc v rodině nebo rodič samoživitel.

„Zvýšeným sebevědomím, novými dovednostmi a znalostmi jim dáváme šanci na lepší budoucnost,“ uvedla Tereza Malíková z nadace. Každé kolo projektu (pro zhruba 20 účastníků) trvá čtyři měsíce a díky podpoře sponzorů je zdarma. Účastníky čeká pět víkendových setkání v Praze a aktivity jako je setkání s kariérním poradcem, tvorba životopisu, pracovní pohovor na zkoušku, spousta vzdělávacích workshopů či oblíbené exkurze do firem.

Informační plakát.

Společnost Nadace a poznání doposud pořádala 20 kol projektu, podpořila více než 900 mladých lidí a úspěšně plní cíl projektu, tedy šanci na lepší budoucnost a naplněný život všem bez rozdílu. Uzávěrka přihlášek do nového kola je do 15. září. Další informace najdete zde https://www.nadaniadovednosti.cz/