česky Deutsch English

Přijďte na naše Knihobraní a tradiční Flermarket

15.10.2021, Kultura a společnost
Plakát na akce.

Dvě zajímavé akce pro vás připravil na pátek 15. října a sobotu 16. října Městský dům kultury v Sokolově. Na své si přijdou jak příznivci literatury, tak všichni, které zajímají kvalitní rukodělné výrobky. Páteční Knihobraní začíná v Alfa Clubu od 17:00, sobotní Flermarket v Hornickém domě od 10:00.

Co vás čeká na Knihobraní? Můžete přijít v pátek 15. října do Alfa Clubu omrknout vyřazené knihy z nejrůznějších knihoven a ulovit si zdarma tu svou. Donést můžete i své knihy a vyměnit je za jiné. Totéž platí pro LP, DVD, plakáty či jiné vzácnosti. V 18 hodin nás potěší čtením loketský knihovník Vladimír Kalný. Od 19 hodin zahraje hudební kapela Birchtown alternativní folkrock. Vstup je zdarma.

A Flermarket? Sobota 16. října bude v Městském domu kultury patřit šikovným výrobcům z celého Karlovarského kraje. Proběhne totiž podzimní řemeslný jarmark, který nabídne nejrůznější podzimní dekorace, handmade výrobky, keramiku a spoustu dalšího. Přijďte nasát podzimní atmosféru na Velký sál od 10 do 16 hodin.