česky Deutsch English

Oblíbená anketa je i poděkováním seniorům

20.6.2021, Kultura a společnost
Ilustrační foto.

Znáte seniora, který si podle vás zaslouží ocenění? Pak jej rozhodně nominujte do oblíbené ankety Senior roku 2021. Tu vyhlašuje Karlovarský kraj již od roku 2017 a jejím hlavním cílem je poděkovat seniorům za jejich celoživotní práci a úsilí. ​Do ankety je možné přihlásit obyvatele Karlovarského kraje ve věku od šedesáti let. Nominace je otevřená až do 13. 8. 2021.

„Snahou této ankety je připomenout důležitost postavení seniorů nejen v rodinách, ale v celé naší společnosti a také podpořit aktivní stárnutí, které udržuje naše seniory při síle. Chceme proto ocenit ty z nich, které považují jejich blízcí, spolupracovníci, přátelé či známí za výjimečné. Nemusí dělat velké činy, může se jednat o osoby, které jsou zkrátka jedinečné svým životním přístupem,“ uvedl radní pro oblast sociálních věcí Robert Pisár.

Nominační lístek je možné vyplnit elektronicky, a to na webových stránkách Karlovarského kraje pod tímto odkazem
-
https://www.kr-karlovarsky.cz/php/seniorroku/seniorroku.php. Do ankety je možné přihlásit obyvatele Karlovarského kraje ve věku od šedesáti let. Do formuláře je nutné vyplnit kromě základních údajů o nominovaném také důvod, proč by měl získat titul Senior roku 2021. Nominace bude ukončena 13. 8. 2021.

V případě jakýchkoliv dotazů či potřeby pomoci s vyplněním formuláře je možné kontaktovat sociální odbor Krajského úřadu Karlovarského kraje, konkrétně paní Kateřinu Rentkovou na telefonním čísle: 354 222 633, případně e-mailem: katerina.rentkova@kr-karlovarsky.cz.

Všechny nominace, které budou podané dle pravidel a v požadovaném termínu, budou předloženy ke zhodnocení Radě Karlovarského kraje. Slavnostní vyhlášení výsledků ankety se uskuteční 18. listopadu 2021 v Grandhotelu Pupp v Karlových Varech.