česky Deutsch English

O příměstské tábory DDM je opět zájem, dětem se líbí

10.8.2020, Kultura a společnost
Z příměstských táborů DDM Sokolov.

Dům dětí a mládeže v Sokolově již tradičně připravil na celou dobu prázdnin řadu táborů a pomáhal tak rodičům naplnit volný čas jejich dětí. Téměř čtyřem stovkám dětí byly nabídnuty nové zážitky, zábava, skupinové hry, výlety a možnost navázat nová kamarádství. Pro letní prázdniny bylo pro školáky připraveno sedm letních příměstských táborů, dva pobytové tábory a dvě soustředění s pestrým programovým zaměřením.

 Z příměstských táborů DDM Sokolov.  Z příměstských táborů DDM Sokolov.  Z příměstských táborů DDM Sokolov.  Z příměstských táborů DDM Sokolov.  Z příměstských táborů DDM Sokolov.

Polovinu prázdnin zakončil letní příměstský tábor Šikulové pro předškolní děti. Od 1. července se zúčastnilo tří jednodenních prázdninových akcí 85 dětí a šesti táborů 190 účastníků. V nabídce byl například tábor stezkou netradičně, ve zvířecích stopách, ale také hra na pohádkové hrdiny či dobrodruhy, dále výcvik malých horolezců či parkouristů. Jeden tábor byl určen i předškolním dětem. Podle ohlasu dětí i rodičů se program táborů líbí.

(kot)