česky Deutsch English

Za klasický biograf zaskočí autokino na Michalu

27.4.2020, Kultura a společnost
Ilustrační foto.

Chybí vám kino? Pak vás možná potěší zpráva o prvním sokolovském autokině. Nastartujte automobil, naložte kamarády, přítelkyni, rodiče či děti a přijeďte na parkoviště koupaliště Michal. Městský dům kultury zajistil náhradu klasického biografu. Pro velký zájem se bude po oba dny promítat dvakrát. A to od 19 a poté od 22 hodin. Ve čtvrtek 30. dubna a v pátek 1. května tak uvidíte na velkoplošné obrazovce oblíbené české filmy za krásných 100 korun za osobu.

A co bude k vidění? Čtvrteční čarodějnický večer bude patřit nejnavštěvovanější české komedii loňského roku s Hynkem Čermákem, Tatianou Dykovou a Eliškou Balzerovou v hlavních rolích: Poslední aristokratka. V pátek vás dobře naladí na nadcházející víkend komedie Chlap na střídačku s Jiřím Langmajerem, Ivanou Chýlkovou a Lucií Žáčkovou.
Prosíme návštěvníky, aby dorazili alespoň s půlhodinovým předstihem. Je nutné mít funkční autorádio, na kterém si na místě naladíte frekvenci, prostřednictvím které získáte zvuk k filmu.

Aby to mělo ten správný šmrnc, budete mít možnost koupit si balený popcorn a nápoj od hostesek na kolečkových bruslích. Je to až k nevíře, ale nejen, že se přijedete bavit, navíc můžete se svou slosovatelnou vstupenkou vyhrát hodnotné ceny od ALGON Mitsubishi Subaru Fiat Sokolov.

Informační plakát.