česky Deutsch English

Hlasujte v anketě pro ředitele či ředitelky škol

3.1.2021, Kultura a společnost
Ilustrační foto.

Společnost Tutor vyhlašuje 3. ročník ankety, jejímž cílem je ocenit ředitele a ředitelky českých škol. Zejména rok 2020 přinesl do školních životů nečekané a dosud nepoznané situace, které museli prvotně řešit ředitelé škol a koordinovat pedagogické sbory. A právě vyhlášená anketa má sloužit jako poděkování za jejich nasazení. V Sokolově máme jistě z čeho vybírat...

Máte-li svého favorita mezi řediteli škol v Sokolově, neváhejte ho nominovat. Stačí k tomu vyplnit nominační formulář a doplnit informaci o tom, proč by měl vyhrát zrovna vámi navrhovaný ředitel. Na základě nominací zvolí odborná porota finalisty, kterým následně zadá speciální domácí úkol. Ten bude v podobě otázek z oblasti školství a porotu bude zajímat také vlastní pohled na věc.
Vyhlášení výsledků je naplánováno na duben roku 2021. Oceněni budou vítězové ve třech kategoriích – malotřídky, základní školy, střední školy a gymnázia. Zároveň bude vyhlášen také absolutní vítěz, který získá titul „Ředitel roku“ pro rok 2020/2021.  

(čmo)