česky Deutsch English

Do sokolovské „zušky“ se mohou hlásit noví žáci

29.5.2021, Kultura a společnost
Ilustrační foto.

Přijímací řízení (zápisy) nových žáků se uskuteční v Základní umělecké škole Sokolov na Starém náměstí od 7. do 10. června od 13:00 do 17:00. Přihlásit se mohou zájemci o studium v hudebním, tanečním a výtvarném oboru. Pětileté a šestileté děti mohou navštěvovat v jednotlivých oborech přípravná studia. Pro zájemce od sedmi let budou v hudebním oboru otevřeny třídy pro hru na klávesové, dechové, smyčcové, strunné a bicí nástroje, a pro sólový či sborový zpěv.

Velký zájem je také o studium předmětu Elektronické zpracování hudby a hudební tvorba, kde se žáci učí vytvářet a zpracovávat hudbu a videa na počítači, základy ozvučení a tvorbu videoprezentací. V tanečním oboru škola nabízí studium v předmětech klasický, moderní a současný tanec a mažoretky. Ve výtvarném oboru lze studovat ve studijních zaměřeních výtvarná tvorba, práce s keramikou a počítačová grafika. Přihlášky ke studiu lze již nyní podávat elektronicky.
Organizace zápisů proběhne za hygienických podmínek  v rámci platných mimořádných opatření. Těšíme se na setkání s novými žáky

Elektronická přihláška do ZUŠ Sokolov: https://www.klasifikace.jphsw.cz/prihlaska.php?&uid=k183

Ukázkové video o škole: https://youtu.be/bgIh62v87ms

Ostatní videa: http://www.zussokolov.cz/hrajeme-si-po-siti/

Roman Švancar, ředitel školy