česky Deutsch English

Čtvrťáci ze ZŠ Pionýrů na Den matek nezapomněli

11.5.2022, Kultura a společnost
Kolektiv čtvrťáků ze ZŠ Pionýrů.

Nejen jednou za rok bychom si měli vzpomenout, že ta tisíc a jedna práce, tisíc a jedna starost, kterou mají naše maminky, stojí za uspořádání důstojné oslavy. Školáci ze 4. C na Základní škole Pionýrů na to každopádně nezapomněli a pro maminky připravili pestrý program plný písniček, hádanek a tanečků, který si také sami moderovali.

Maminky tak měly čas chvilku si odpočinout od každodenního shonu a společně s dětmi ze čtvrté třídy si svůj svátek naplno užily. A to i díky kulturnímu zážitku, který na ně čekal. K tomu je potěšil rovněž vlastnoručně vyrobený dárek, přání a kytička. Všechny maminky, které se akce v Základní škole Pionýrů zúčastnily, odcházely z naší školy s úsměvem na tváři.

Mgr. Štěpánka Plavcová, třídní učitelka