česky Deutsch English

Historický úspěch mladých sokolovských volejbalistů

27.3.2019, Novinky z města Sokolova a okolí
Historický úspěch mladých sokolovských volejbalistů

Mladí volejbalisté klubu Volejbal Sokolov vybojovali v Českém poháru žáků celkové 4. místo, což je historicky nejlepší umístění v historii klubu. V závěrečném turnaji, který se odehrál od 22. do 24. března v Hradci Králové, se družstvo žáků ve složení Petr Koubek, David Wallisch, Jan Dvořák, Martin Zahrádka, Libor Švec, Jan Bešťák, Richard Pešek, Miroslav Švec, Tomáš Zahrádka a Patrik Bazoni probojovalo přes vrcholové kluby z Čech a Moravy až do samotného finále, kde po vypjaté koncovce druhého setu podlehlo skvěle hrajícímu družstvu z Břeclavi 2:0.

A i když po prohraném finále klukům uniklo celkové 3. místo, panovala v týmu oslavná nálada. Celkové 4. místo v Českém poháru totiž zaručuje přímý postup na Mistrovství České republiky, které se odehraje od 10. do 12. května.

Historický úspěch mladých sokolovských volejbalistů Historický úspěch mladých sokolovských volejbalistů

Individuální ocenění za nejlepšího blokaře turnaje přebral z rukou dlouholetého reprezentanta a trenéra mládeže Petra Hory náš hráč David Wallisch. Davidovi a celému týmu gratulujeme k velkému úspěchu a přejeme hodně štěstí na Mistrovství České republiky.

Mgr. Vít Dvořák