česky Deutsch English

DDM Sokolov zve na halloweenský den i laser game

25.9.2018, Novinky z města Sokolova a okolí
Dům dětí a mládeže zve na halloweenský den i laser game

Dům dětí a mládeže, Sokolov si připravil bohatý program na podzimní prázdniny. Ve dnech 29. října a 30. října mohou děti prožít příjemný prázdninový den s halloweenskou tématikou, nebo akční laser game.

Pondělí 29. října bude věnované už od ranních hodin hrám. Program začne od 7:00 hodin, kde je pro děti připravena návštěvy TOP GUN laser game Sokolov. V odpoledních hodinách si všichni společně vyzkouší mnoho nejrůznějších her přímo v DDM Sokolov. Oběd je pro děti zajištěn. Cena za celodenní program je 300,- Kč. Přihlášky společně s platbou se odevzdávají nejpozději do 12. října 2018. Více informací k pondělnímu programu poskytne zájemcům paní Lucie Kottová na emailu lucie.kottova@ddmsokolov.cz.

Pozvánka na prázdninový laser game zde: Prázdninový laser game

Dům dětí a mládeže zve na halloweenský den i laser game

Úterý 30. října se v DDM ponese v duchu halloweenu a pohádky Hotel Transylvánie. Pro děti je připravený den plný tvoření, her a především pořádné podívané ve 3D Kině Alfa v Sokolově na pohádku Hotel Transylvánie 3. Strašidelné masky vítány! Oběd je pro děti opět zajištěn. Cena za druhý prázdninový den je také 300,- Kč. Přihlášky je nutno odevzdat společně s platbou nejpozději do 10. října 2018. Více informací k úternímu programu poskytne paní Jana Špačková na emailu jana.spackova@ddmsokolov.cz.

Pozvánka na halloweenský den zde: Halloweenský prázdninový den

Zdroj: Lucie Kottová, DDM Sokolov

-AM