česky Deutsch English

V BŘEZOVÉ SE USKUTEČNILO VYHODNOCENÍ SPORTOVNÍ SOUTĚŽE ZÁKLADNÍCH ŠKOL

2.10.2023, Zprávy z města
V BŘEZOVÉ SE USKUTEČNILO VYHODNOCENÍ SPORTOVNÍ SOUTĚŽE ZÁKLADNÍCH ŠKOL

Celoroční sportovní soutěž Tělovýchovné unie Sokolov je určena pro žáky 1. stupně základních škol. Ve školním roce 2022 – 2023 se do tohoto projektu zapojilo v sokolovském okrese téměř 700 dětí ze 17 škol. Závodilo se v 8 kategoriích- minitenis, přespolní běh, šplh, stolní tenis, halový fotbal, přehazovaná, olympijský pětiboj a ring.

Slavnostní vyhlášení výsledků se konalo v obci Březová, kam přišel oceněným pogratulovat i místostarosta Sokolova Jan Picka. „Moc děkuji školákům za účast a obrovské díky směřuji k organizátorům, ale zejména k učitelkám a učitelům, kteří do toho opět šli. Nejenže vedou naše děti ke sportu, tedy k posilování fyzické kondice, ale také jim vštěpují, že férovost a týmovost se prostě nosí.“

Výsledky soutěže:           1. místo ZŠ Sokolov, Švabinského

                                            2. místo ZŠ Sokolov, Běžecká- Boženy Němcové

                                            3. místo ZŠ Sokolov Pionýrů

                                            4. místo ZŠ Královské Poříčí