česky Deutsch English

Právě vychází dubnové číslo Sokolovského Patriota

1.4.2021, Zprávy z města
Ilustrační foto.

Vážení čtenáři měsíčníku Sokolovský Patriot, právě v těchto se ve městě objevilo dubnové vydání tohoto magazínu. A co zajímavého si v něm můžete tentokrát přečíst?

Najdete v něm, kromě jiného, článek o tom, co se děje za nouzového stavu v Domě dětí a mládeže Sokolov nebo o tom, co Sokolov přihlásil do letošního ročníku soutěže Stavby Karlovarského kraje. Najdete v něm také informace z uplynulých jednání rady města a dozvíte se, jakým problémem jsou černé skládky, které neustále vznikají. Téma měsíce je tentokrát věnováno zeleni a její výsadbě a nechybí ani pravidelný rozhovor. Tentokrát s ředitelem sokolovské chemičky Milanem Brejchalem. Zájemci o historii v Patriotu najdou poutavé vyprávění Vladimíra Bružeňáka a už tradiční jsou informace ze sportu nebo z kultury.

Pokud magazín Patriot ve své schránce nemáte, můžete si ho od 5. dubna vyzvednouti ve stojanech před vstupem do Hornického domu a ve vestibulu městského úřadu. V elektronické podobě si ho rovněž můžete si ho přečíst zde https://bit.ly/3dnJQMB