česky Deutsch English

Město nabízí zájemcům tři pozemky v ulici Karla Čapka

17.8.2020, Zprávy z města
Ilustrační foto.

Město Sokolov připravilo tři stavební pozemky pro výstavbu rodinných domů v ulici Karla Čapka pod advokátní poradnou. K patě pozemků jsou přivedeny všechny inženýrské sítě (elektřina, kanalizace, vodovod, plynovod). Stavební pozemky v této zajímavé lokalitě budou k mání formou „obálkové metody“, kdy je minimální cena stanovena na 1300 korun bez DPH za jeden metr čtvereční.

Termín podpisu smlouvy se zájemci, kteří se svou nabídkou uspějí, je do 60 dnů ode dne schválení prodeje pozemků zastupitelstvem města. Kupní cena bude uhrazena do 10 dnů od podpisu kupní smlouvy a kupující ponese kromě jiného veškeré náklady spojené se změnou vlastnických práv, tedy například s úhradou poplatku za vklad do katastru nemovitostí. Kupující bude  povinen do 24 měsíců ode dne právních účinků vkladu jeho vlastnického práva  do katastru nemovitostí podle  smlouvy zahájit stavbu rodinného domu na prodávaných pozemcích. Kupující bude povinen do 13. prosince 2024 tuto stavbu ukončit. Výška rodinného domu bude maximálně dvě nadzemní podlaží a podkroví.

Pozemky nabízené městem.

Veškeré informace k nabídce vám poskytne odbor správy majetku MěÚ Sokolov, tel.: 354 228 279 nebo e-mail: renata.paceltova@mu-sokolov.cz a najdete je rovněž na webových stránkách města http://www.sokolov.cz/nemovitosti/nemovitosti.htm

(měú)