česky Deutsch English

Dopravní omezení související se závodem Barevný běh

23.6.2022, Zprávy z města
Ilustrační foto.

V rámci akce „Hurááá, prázdniny!“ je na sobotu 25. června 2022 připravený oblíbený Barevný běh. Běžci všech věkových kategorií vyrazí na trať dlouhou přibližně čtyři kilometry v 15 hodin ze Starého náměstí. Protože se tento veselý závod odehrává v centru města, dojde na některé omezení v dopravě, uzavření některých ulic a parkoviště.

Omezení provozu při Barevném běhu 2022:

Ul. Husitská

Úplná uzavírka provozu 25. 6. od 14:45 hod do 16:45 hod. na místní komunikaci ul. Husitská  

Ul. Zámecká, Křížová, Vrchlického, Komenského a Lidického nábřeží

Úplná uzavírka provozu dne 25. 6. od 14:45 hod do 16:45 hod na místních komunikacích ul. Zámecká, Křížová, Vrchlického a Komenského.

Ul. Křížová (za Starým náměstí)

Částečná uzavírka provozu dne 25. 6. od 14:45 hod do 16:45 hod na místních komunikacích ul. Zámecká, Křížová, Vrchlického a Komenského.

Na trase Barevného běhu budou vyhazovány do vzduchu zdravotně nezávadné práškové barvy. Vlivem větru může dojít k jejich přenesení na vozidla zaparkovaná v bezprostřední blízkosti trasy.  

Mapu s trasou závodu naleznete na www.sokolovskyctvrtmaraton.cz 

V rámci akce bude v sobotu 25. června také z části uzavřeno centrum města a některé části komunikací.

Řidiči mohou parkovat a vjet tam, kde to nebudou zakazovat dopravní značky, policejní hlídky, nebo organizátor. Prosíme všechny návštěvníky, řidiče i chodce o shovívavost a dodržování pokynů pořadatelů. Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení.

Veškeré informace o Barevném běhu najdete zde Barevný běh – Sokolovský čtvrtmaraton (sokolovskyctvrtmaraton.cz)