česky Deutsch English

Co čeká hostující týmy na „zimáku“? Nové kabiny!

8.9.2020, Zprávy z města
Nové kabiny na zimním stadionu jsou určeny především pro hostující týmy.

Důstojné zázemí najdou všechny hokejové týmy, které přijedou k utkáním s domácím Baníkem na sokolovský zimní stadion. Skončila tady druhá etapa stavební úprav kabin pro hostující týmy umístěných vedle hlavního vchodu. Zhotovitelem je společnost ZISTAV Karlovy Vary, která prováděla i první etapu rekonstrukce šaten na stadionu, která byla realizována v roce 2019. Náklady na druhou etapu přesáhly 3,5 milionu korun včetně DPH.

Při rekonstrukci kabin došlo na úpravy dispozic šaten pro jednotlivé věkové skupiny hráčů, doplnění hygienického vybavení, opravy konstrukcí, povrchů a podlah. Dále byly provedeny úpravy instalací, doplnění vzduchotechnického zařízení i elektrické požární signalizace. Nově byla postavena část vnitřních příček. Stěny jsou vyspraveny, nově omítnuty, v sociálních zařízeních jsou obloženy podlahy a stěny. Došlo na kompletní instalaci nových rozvodů teplé a studené vody, rozvodů topení, elektro silno i slaboproudu, instalaci nových zařizovacích předmětů.

 Nové kabiny na zimním stadionu jsou určeny především pro hostující týmy.  Nové kabiny na zimním stadionu jsou určeny především pro hostující týmy.  Nové kabiny na zimním stadionu jsou určeny především pro hostující týmy.

„Šatny na zimním stadionu se skoro půl století nijak zásadně neupravovaly a podle toho to taky vypadalo. Jsme rádi, že po jejich rekonstrukci je konečně k dispozici důstojné zázemí,“ uvedla starostka Renata Oulehlová. První etapa rekonstrukce kabin zimního stadionu přišla na zhruba 16,6 milionu korun. Společně s druhou etapou tak investovalo město do stavebních úprav šaten „zimáku“ od loňského dubna do letošního září více než 20 milionů korun.

(mel)