česky Deutsch English

Poděkování asistentce prevence kriminality

16.9.2016

dotaz:
Dobrý den, pane starosto, neměla jsem možnost, a tak se obracím na Vás s prosbou poděkovat jedné z Vašich asistentek prevence kriminality, která mi pomohla, i když byla v civilu, ubránit se čtyřem podnapilým mladíkům „bílé pleti“. Podotýkám, kteří by mi jinak nejspíš velice ublížili, a kdo ví co ještě. Bohužel se tak stalo jen ve chvilce a já neměla čas ani možnost poděkovat této mladé slečně a jejímu příteli, kteří neváhali a pomohli mi v této tíživé situaci, a tak i když neznám jejich jména, chtěla bych jim touto cestou poděkovat. S pozdravem
~ Jiřka

odpověď:

Dobrý den, asistentka prevence kriminality se jmenuje Anna Červeňáková. Děkujeme za Váš vzkaz, který jsme jí rádi předali. Vážíme si Vašich slov, většinou slýcháme negativní ohlasy na naší práci nebo asistentů prevence kriminality.
Mgr. Petr Kubis, velitel Městské policie Sokolov

Dobrý den, děkuji za Vaše slova uznání. Vaši pochvalu jsem přeposlal veliteli městské policie, který mi také sdělil jméno dotyčné asistentky a já jsem jí velice rád osobně poděkoval za její přístup. Stejně jako mnozí občané našeho města si vážím práce, kterou asistenti prevence kriminality v našem městě odvádějí a velice mě těší každé zjištění, že ji odvádějí dobře. 
Bc. Jan Picka, starosta