česky Deutsch English

Nefunkční náhledy kamer na webu Bezpečné město

20.10.2017

dotaz:
Dobrý den, už několik týdnů neběží náhled kamer na webu "Bezpečné město". Bylo by prosím možné s tím něco udělat? Také prosím o informaci, zdali by bylo možné přidat náhled na kameru v ulici Jelínkova, která v seznamu dlouhodobě chybí i přes to, že je instalována na čp. 1874.
~ Jan Pichrt

odpověď:
"Dobrý den, velká aktualizace kamerového systému proběhla 27. 9. 2017, což by odpovídalo termínu "několik týdnů", aktualizoval se včetně "publikačního" serveru. Na stránkách samotných se nic neměnilo. Zkoušeli jsme to v různých prohlížečích a chyba se žádná neobjevila - kamery běží. Bez bližších informací asi těžko poradíme, snad jen vymazat dočasné soubory. O tom, jaká kamera je publikovaná, rozhoduje Městská policie. Obecně se publikují jen stacionární kamery na parkovištích a školách."

- Milan Vujčík, oddělení informatiky odbor kanceláře tajemníka

"Dobrý den, co se týče webu Bezpečné město, problém s náhledy budou řešit informatici. V ulice Jelínkova a u KB v této ulici je kamera rozbitá a servisní firma byla již požádána o opravu. S náhledem pro veřejnost se u tohoto bodu neuvažuje. Pěkný den."

- Bc. Petr Procházka, velitel Městské policie