česky Deutsch English

HLÁŠENÍ POPADANÝCH STROMŮ

13.11.2017

dotaz:
Dobrý den, kam lze nahlásit popadané stromy v důsledku vichřice z 29. 10. 2017? Jedná se o "lesík" u parkoviště naproti čerpací stanici OMV až po zahrádky (hluková bariéra). Je zde mnoho polámaných a popadaných stromů. Tato lokalita je hojně využívána pejskaři k venčení psů.
~ Děkuji Těšínská

odpověď:
Dobrý den, určitě na společnost SOTES Sokolov, s. r. o., nebo na Městský úřad, kde můžete kontaktovat Veroniku Krbovou - odbor správy majetku.
~ Bc. Jan Picka, starosta