česky Deutsch English

Poděkování Gymnázia Sokolov

9.12.2016

dotaz:

Vážený pane starosto, chtěla bych poděkovat městu Sokolov, které spolu s námi - gymnáziem - slavilo 70. výročí založení štědrým darem. Velký dík náleží Městskému domu kultury, který s námi spolupracoval při akcích konaných v rámci oslav - plesu, akademii i divadelním představení pro základní školy. Ochota a vstřícnost všech, se kterými jsme spolupracovali, byla velmi milou - a pro nás nesmírně cennou pomocí. Veliké díky zaslouží pracovnice PR, které rozhodně pracovaly nad rámec svých povinností. Osobní dík patří řediteli Mgr. Ladislavu Sedláčkovi, v jehož přítomnosti máte pocit, že nic není nemožné. Jeho pracovitost a optimismus nám dávaly jistotu, že možné je všechno a všechno skutečně nakonec dopadlo tak, jak jsme si představovali. Pan ředitel L. Sedláček často opakoval větu: "Pracujete s profesionály." My už to víme také, ale myslím si, že bylo hezké, abyste to věděl i Vy, pane starosto, protože je to pravda. Říká se, že dobrá práce se chválí sama, já dodávám - tahle práce by se měla pochválit veřejně.


~ Lenka Chvalová, Gymnázium Sokolov a Krajské vzdělávací centrum, příspěvková organizace

odpověď:

Dobrý den, děkuji Vám za slova chvály jak pro městský úřad, tak i pro pracovníky Městského domu kultury. Jsem velmi rád, že jsme takto pozitivně vnímáni a věřte, že je naším společným cílem právě to, co jste popsala. Tedy to, aby se občan města vždy setkával s profesionály.

~Bc. Jan Picka, starosta

Dobrý den, jsme rádi za Vaše slova a velice za ně děkujeme. Jsme organizace, která s každou takovouto akcí vyroste zase o kousek výš a je nám velkou ctí na každé akci spolupracovat, obzvláště s Vámi.

~Mgr. Ladislav Sedláček, ředitel Městského domu kultury Sokolov