česky Deutsch English

Beton na městském koupališti

26.8.2016

dotaz:
Dobrý den, mám prosím stížnost a to na městské koupaliště. Dnes jsem tam byl poprvé od otevření s rodinou a hned po vstupu na koupaliště jsem si řekl, že jsem tam naposled, nechtěl jsem odejít kvůli malému. Jde mi o to, že kolem velkého bazénu je beton s kamínky, které jsou docela ostré a tlačí do chodidel a malej si hned odřel prsty na nohou, a když jsme odcházeli tak jsem si udělal docela bolestivý škrábanec na chodidle. To tam nemohla být třeba ta betonová dlažba, jako jsou ty chodníčky kolem? Všiml jsem si, že i lidé co tam byli, taky chodili jako po jehličkách. Nevím, zda se už tohle řešilo. Takže já tam byl poprvé a naposled tedy, jestli se něco nezmění. Děkuji, s pozdravem
~ Karel Sándor

odpověď:

Dobrý den, Sokolovská bytová, s.r.o. převzala koupaliště v podstatě hotové a je jen jeho provozovatelem, neúčastnila se projektování ani stavby. S jistotou však víme, že všechny materiály a postupy jsou v souladu s normami. Za provozovatele musím připomenout, že je na každém návštěvníkovi, aby si neopatrným chováním nezpůsobil poranění či úraz (viz bod č. 9 Provozních pokynů pro návštěvníky, které jsou součástí Provozního řádu městského koupaliště). Každá újma návštěvníka nás samozřejmě mrzí, a pokud to půjde, budeme se snažit eliminovat její příčiny. 

Ing. Erik Klimeš, ředitel společnosti Sokolovská bytová s.r.o.

Dobrý den, jedná se o první připomínku tohoto typu v probíhající druhé sezóně. Tato dlažba byla navrhnuta projektantem účelně tak, aby povrch kolem bazénu neklouzal. Předpokládáme, že se povrch časem i díky povětrnostním podmínkám zanese a obrousí, nicméně však budeme konzultovat možné řešení s projektantem, který tuto renovaci koupaliště navrhoval.

Bc. Jan Picka, starosta města