česky Deutsch English
Novinky
 • 2.8.2017

  POZVÁNKA NA TURISTICKÝ VÝLET

  Civilky 20.9.2017

  Centrum služeb Svazu postižených civilizačními chorobami v České republice, z. s. zve ve středu 20. září na výlet. Sraz účastníků je ve 13 hodin na zastávce Závodu míru v Sokolově. Vítáni jsou dospělí, děti i maminky s kočárky. Součástí doprovodného programu jsou ukázky chůze nordic walking, nebo změření BMI. (ps)

  číst pokračování článku

 • 28.7.2017

  Nezapomeneme...

  Chráněné bydlení Sokolov,o.s. - Dne 5. září 2017 by paní Milada Bučková oslavila své 88. narozeniny. Rádi bychom na tomto místě připomněli důležité mezníky jejího života, neboť byla výjimečnou ženou, která významně ovlivnila sociální oblast v našem městě.

  číst pokračování článku

 • 27.7.2017

  Nová veřejná zakázka

  Město Sokolov vypsalo novou veřejnou zakázku „Mateřská škola Sokolov, ul. Vrchlického – úprava herní plochy“.
  Předmětem plnění je úprava herní plochy v areálu mateřské školy, kde stávající dlážděná zpevněná plocha bude nahrazena certifikovaným bezpečnostním povrchem z EPDM gumového granulátu (litý povrch).

  číst pokračování článku

 • 27.7.2017

  KARLOVARSKÝ KRAJ VYHLÁSIL ANKETU SENIOR ROKU

  Senior

  Máte ve svém okolí seniora, který je něčím výjimečný? Pak ho nominujte do nově vyhlášené ankety Karlovarského kraje Senior roku 2017, jež si klade za cíl podpořit aktivní stárnutí našich obyvatel a posílit postavení seniorů ve společnosti. Návrhy na ocenění můžete zasílat do 15. září.
  Foto ilustrační: Vlastimil Kováč

  číst pokračování článku

 • 26.7.2017

  Nová veřejná zakázka

  Město Sokolov vypsalo novou veřejnou zakázku „Zimní stadion – stavební úpravy šaten – projekční práce (2. vyhlášení)“.
  Předmětem zakázky je vypracování projektové dokumentace, která bude řešit stavební úpravy šaten a sociálního zázemí pro hráče, rozhodčí a další členy realizačních týmů hokejových klubů v objektu zimního stadionu v areálu Baník v Sokolově.

  číst pokračování článku

 • 26.7.2017

  Demolice 4 objektů bývalého železničního vojska mezi Vítěznou a Husitskou ulicí

  Informujeme občany města Sokolov, že v termínu od začátku srpna 2017 do konce měsíce září 2017 proběhne demolice objektů bývalého železničního vojska mezi ulicemi Vítězná a Husitská. Během stavby budou odstraněny 4 velké a 2 menší objekty. Dále budou odstraněny stávající betonové konstrukce a podzemní vedení, plocha bude srovnána a budou odstraněny velké terénní nerovnosti. Po ukončení demolice bude celá plocha (parcelní číslo 3791/1) připravena pro další využití.

  číst pokračování článku