česky Deutsch English
Novinky
 • 28.11.2017

  SVAZ POSTIŽENÝCH MĚL SCHŮZI

  SVAZ POSTIŽENÝCH MĚL SCHŮZI
  Ve středu 22. listopadu se ve Velkém sále Městského domu kultury konala schůze Svazu postižených civilizačními chorobami. Předsedkyně Mariana Šmídová přítomné seznámila s volbou členů mandátové a návrhové komise a pozvala na výroční schůzi v březnu 2018, kde si členové zvolí nové vedení a naplánují aktivity na nadcházející rok. V doprovodném programu vystoupily děti sokolovských mateřinek.

  číst pokračování článku

 • 27.11.2017

  ZPRÁVA Z MŠ ALŠOVA

  ZPRÁVA Z MŠ ALŠOVA
  Mateřská škola Sokolov, Alšova v rámci Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání - Výzvy Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování - Šablony pro MŠ a ZŠ I organizuje Odborně zaměřená tematická setkávání a spolupráce paních učitelek základní školy, mateřské školy, rodičů a dětí. Ve školním roce 2017/2018 proběhne celkem 6 setkání. Hlavním cílem setkání je vzájemná spolupráce mezi paními učitelkami základní školy, mateřské školy a rodiči při přípravě dětí na bezproblémový vstup do základní školy. Setkání budou probíhat formou přednášek, ale i praktických ukázek, do kterých budou zapojeni všichni ze zúčastněných aktérů.

  číst pokračování článku

 • 26.11.2017

  Univerzita třetího věku na pobočce v Sokolově

  Studium Univerzity třetího věku bylo v Sokolově zahájeno akademickým rokem 2007/2008 a to nabídkou dvou studijních oborů (Historie a biologie Sokolovska + Práce s počítačem), na které se přihlásilo celkem 85 seniorů ze Sokolova a okolí. Tento zájem nastartoval spolupráci mezi Západočeskou univerzitou v Plzni, která zajišťuje Univerzitu třetího věku již 25. rokem a Integrovanou střední školou technickou a ekonomickou Sokolov (ISŠTE), která mimo jiné poskytovala a poskytuje prostory pro výuku. ISŠTE letos slaví 60 let od otevření.

  číst pokračování článku

 • 24.11.2017

  POLICIE BĚHEM ADVENTU POSÍLÍ HLÍDKY

  V současné chvíli v České republice stále platí první stupeň ohrožení terorismem a během celého roku jsou nastavena zvýšená bezpečnostní opatření. I přestože v současné chvíli nemáme žádné informace, které by směřovaly k přímému ohrožení našeho státu, v souvislosti s vánočními svátky Policie ČR na všech krajských ředitelstvích připravuje adekvátní bezpečnostní opatření, která budou přizpůsobena a plánována vždy podle konkrétní situace a ohlášených akcí (vánoční trhy, koncerty, rozsvícení vánočních stromů atd.). Policisté budou dohlížet na místa s větším počtem účastníků. Daná opatření a počty policistů přizpůsobíme každé konkrétní akci. Více zde.

  číst pokračování článku

 • 24.11.2017

  Nová veřejná zakázka

  Město Sokolov vypsalo novou veřejnou zakázku „Dodávka konektivity pro Městský úřad Sokolov".
  Předmětem veřejné zakázky je výběr dodavatele internetové konektivity pro Městský úřad Sokolov.

  číst pokračování článku