česky Deutsch English
Novinky
 • 30.1.2018

  Nová veřejná zakázka

  Město Sokolov vypsalo novou veřejnou zakázku „ZŠ Běžecká – oprava omítek a výmalba - schodiště".
  Předmětem zakázky je oprava omítek a především vymalování schodišťového prostoru ve všech učebních pavilonech a v pavilonu tělovýchovy.

  číst pokračování článku

 • 30.1.2018

  NA OPRAVY ŠKOL LETOS PŮJDE BEZMÁLA TŘICET MILIONŮ KORUN

  NA OPRAVY ŠKOL LETOS PŮJDE BEZMÁLA TŘICET MILIONŮ KORUN
  Vedení města má hotový plán letošních investic do oprav škol. Na obnovu a modernizaci zařízení uvolní 28 milionů korun. Je to jednou tolik oproti roku 2017. Částečně i díky úsporám asi 4 milionů korun ze zakázek, které nakonec neproběhly. Plán pomáhali sestavit samotní ředitelé škol. Foto: Ilustrační, město Sokolov

  číst pokračování článku

 • 29.1.2018

  Nová veřejná zakázka

  Město Sokolov vypsalo novou veřejnou zakázku „ZŠ B. Němcové - oprava sociálních zařízení v hlavním pavilonu".
  Předmětem zakázky je oprava sociálních zařízení spočívající v kompletní výměně stávajících klozetů za kombinované klozety na dívčích i chlapeckých WC v hlavním pavilonu a částečně i pavilonu tělovýchovy. Součástí zakázky bude také kompletní výměna nesoudržných obkladů na chlapeckých záchodech ve 3.NP a také osazení nových otopných těles v této místnosti a výměna poškozených dveřních křídel na vybraných WC.

  číst pokračování článku

 • 28.1.2018

  BK Sokolov v sobotu stoprocentní

  BK Sokolov
  Uplynulou sobotu měli na programu hráči Basketbalového klubu Sokolov tři utkání. Dopoledne se mladší minižáci (hráči do 12 let) utkali ve dvojutkání v Chebu. V podvečer se pak na domácí palubovce představili kadeti, kteří hájili svou neporazitelnost proti Strakonicím.

  číst pokračování článku

 • 26.1.2018

  Nová veřejná zakázka

  Město Sokolov vypsalo novou veřejnou zakázku „Stavební úpravy komunikace ulice Petra Chelčického, Sokolov – projekční práce (2. vyhlášení)".
  Předmětem plnění jsou kompletní projekční práce na akci „Stavební úpravy komunikace ulice Petra Chelčického“ na pozemku p.č. 2545/1 v rozsahu v úseku od napojení ulice Petra Chelčického do ulice Jeronýmova až po vyústění ulice Petra Chelčického na odstavnou plochu před objektem DPS s čp. 2046.

  číst pokračování článku

 • 25.1.2018

  POMOC V NOUZI POD JEDNOU STŘECHOU

  POMOC V NOUZI POD JEDNOU STŘECHOU
  Město Sokolov přesune nízkoprahové denní centrum do budovy současné noclehárny. Obě služby poskytuje lidem bez domova organizace Pomoc v nouzi, o.p.s. Nové zázemí má zlepšit podmínky nejen pro lidi na nejnižším stupni chudoby, ale rovněž pro zaměstnance. Související stavební práce v městském objektu si vyžádají skoro 5 milionů korun. Sokolov by měl značnou část výdajů čerpat z dotace IROPu.

  číst pokračování článku

 • 25.1.2018

  Karlovarský kraj podepsal smlouvu o spolupráci s BMW AG a společností Sokolovská uhelná

  BMW A KRAJ
  Karlovarský kraj - Smlouva o spolupráci mezi Karlovarským krajem, automobilovým koncernem BMW AG a společností Sokolovská uhelná se stala historickým mezníkem v rozvoji regionu. Díky tomu začne automobilka u Sokolova stavět nové zkušební centrum pro testy autonomních vozů. Investice by měla dosáhnout řádově stovky milionů eur a přinést několik stovek pracovních míst. Svým podpisem dokument stvrdila hejtmanka Karlovarského kraje Jana Vildumetzová, projektoví manažeři BMW AG Johannes Maierhofer a Katharina Will a předseda představenstva společnosti Sokolovská uhelná Jiří Pöpperl.

  číst pokračování článku