česky Deutsch English
Novinky
 • 6.2.2018

  Nová veřejná zakázka

  Město Sokolov vypsalo novou veřejnou zakázku „Ozelenění na rok 2018 – centrum města Sokolova".
  Předmětem plnění je zajištění celoročního osázení nádob umístěných na vybraných veřejných prostranství města Sokolov včetně dodávky rostlin a celoroční péče o tyto vysázené rostliny.

  číst pokračování článku

 • 6.2.2018

  BK Sokolov opět pouze vítězně

  BK Sokolov
  V posledních dnech sehráli hráči Basketbalového klubu Sokolov několik utkání. Netradičně ve středu si předehráli utkání junioři (hráči do 19 let), kteří přivítali na své palubovce hráče Teplic. V sobotu pak sokolovští muži odjeli ke svému utkání krajského přeboru do Aše. A konečně v neděli měli na programu turnaj nejmladší minižáci (hráči do 11 let), kteří na své palubovce přivítali družstva Lokomotivy Karlovy Vary A i B.

  číst pokračování článku

 • 2.2.2018

  18. ročník soutěže „STAVBY KARLOVARSKÉHO KRAJE“

  Regionální stavební sdružení Karlovy Vary spolu s partnerskými stavebními organizacemi vyhlašují 18. ročník soutěže "Stavba Karlovarského kraje". Cílem je prezentovat všechny současné stavby na západě Čech - v Karlovarském kraji, které jsou zkolaudovány a uvedeny do provozu v období předchozích tří let 1. 1. 2015 – 20. 4. 2018. Zároveň se pokračuje v ukázkách projektů staveb, které jsou připravovány k realizaci (nebo nerealizované) za období minulých pěti let – 1. 1. 2013 – 20. 4. 2018. Přihlásit je možné i architektonické a urbanistické studie. Přihlašovatelem staveb i projektů může být investor, architekt, projektant, zhotovitel stavby, nebo její majitel. Přihláška ke stažení zde.

  číst pokračování článku

 • 2.2.2018

  Nová veřejná zakázka

  Město Sokolov vypsalo novou veřejnou zakázku „Azylový dům Fibichova 852, Sokolov – výměna výplní otvorů".
  Předmětem veřejné zakázky je výměna stávajících dřevěných oken v objektu Azylového domu ve Fibichově ulici č. p. 852 v Sokolově. Součástí plnění je demontáž a likvidace stávajících výplní, dodávka a montáž nových plastových výplní otvorů, zednické začištění a výmalba zdí v okenních otvorech u nově osazených výplní.

  číst pokračování článku

 • 1.2.2018

  Nová veřejná zakázka

  Město Sokolov vypsalo novou veřejnou zakázku „ZŠ Pionýrů - oprava prostor jídelny - podlaha, omítky, topení, sociální kout".
  Předmětem plnění je oprava prostor jídelny školní kuchyně Základní školy ul. Pionýrů. V rámci opravy bude provedena výměna podlahových krytin, otopných těles, zásuvek a vypínačů, výmalba, vybourání a výměna původního obložení a zařizovacích předmětů sociálního koutu jídelny.

  číst pokračování článku

 • 1.2.2018

  Nová veřejná zakázka

  Město Sokolov vypsalo novou veřejnou zakázku „ZŠ Běžecká – oprava balkonu nad vstupem do krytu CO".
  Předmětem plnění je oprava stávajícího balkonu, který slouží jako úniková cesta z tělocvičen. Stávající pochozí plocha z dlaždic je na několika místech prosedlá, nedostatečné odvodnění spojené s průsaky vody způsobily zvětrání a destrukci pohledové i podhledové omítky konstrukce.

  číst pokračování článku

 • 31.1.2018

  ZA TANCEM DO BÝVALÉHO KARPU

  ZA TANCEM DO BÝVALÉHO KARPU

  Město Sokolov ve spolupráci s odborem sociálních věcí a Městským domem kultury pořádají taneční odpoledne pro seniory. Zván je ale samozřejmě každý příznivec tance. Taneční setkání se koná v Music clubu Alfa v úterý 6. února od 15 hodin. Pro zobrazení plakátu klikněte na obrázek.

  číst pokračování článku

 • 31.1.2018

  Nová veřejná zakázka

  Město Sokolov vypsalo novou veřejnou zakázku „ZŠ B. Němcové - oprava podlah a omítek v suterénu".
  Předmětem plnění je oprava podlah a omítek v suterénu hlavního pavilonu Základní školy v ul. Boženy Němcové.

  číst pokračování článku