česky Deutsch English
Novinky
 • 17.2.2017

  Nejlepší mladší dorostenec v Česku je sokolovský odchovanec Matěj Majka

  Nejlepší mladší dorostenec v Česku je sokolovský odchovanec

  Na začátku tohoto roku získal 16letý Matěj Majka, sokolovský odchovanec a momentálně hráč pražské Sparty, významné individuální ocenění. Na Galavečeru Grassroots fotbalu byl vyhlášen nejlepším mladším dorostencem České republiky. Matěj za sebou má perný podzim, neboť nastupoval za několik mládežnických celků Sparty, navíc nakoukl i do A-týmu a evropských pohárů.

  číst pokračování článku

 • 16.2.2017

  Nová veřejná zakázka

  Město Sokolov opakovaně vypsalo veřejnou zakázku „Ozelenění na rok 2017 – centrum města Sokolova (2. vyhlášení)“.
  Předmětem veřejné zakázky je dodávka a výsadba rostlin do nádob umístěných na Starém náměstí, na náměstí Budovatelů, v ulici 5. května a v ulici Rokycanova (3D sochy). Předmětem je rovněž celoroční údržba a obměna osázených nádob (doplnění rostlin, hnojení, zálivka).

  číst pokračování článku

 • 16.2.2017

  SOKOLOV NA TRADIČNÍM VELETRHU CESTOVNÍHO RUCHU

  Veletrh

  Ve dnech 16. - 19. února 2017 se v areálu holešovického Výstaviště v Praze koná 26. ročník prestižního veletrhu cestovního ruchu Holiday World. Výstava je rozdělena na dva dny pro odbornou veřejnost (čtvrtek a pátek) a víkendové dny budou patřit veřejnosti laické (sobota a neděle). V expozici Karlovarského kraje tradičně vystavuje Sokolovské infocentrum, které zde poprvé prezentuje turistický portál Kam po Sokolovsku.

  číst pokračování článku

 • 15.2.2017

  AKTUALIZUJEME UPOZORNĚNÍ

  Nadále trvá varování města před podvodnými prodejci elektřiny. Ti v poslední době kontaktovali řadu lidí, většinou seniory, kterým tvrdí že vyhráli e-aukci na levnější dodávku energií do domácností. Dožadují se osobní schůzky a odvolávají se na město Sokolov. „Důrazně se proti těmto tvrzením vymezujeme a podotýkáme, že jde pouze o trik podomních prodejců," okomentovala situaci tajemnice úřadu Simona Randová s tím, že podomní prodej navíc zakazuje městská vyhláška. Připomněla zároveň, že ve městě funguje bezplatná právní poradna pro seniory.

  číst pokračování článku

 • 15.2.2017

  Město se vrátilo o čtvrt století

  V sobotu 11. února se Hornický dům zahalil do retro kabátu a nálady devadesátých let minulého století. A to v rámci jubilejního 25. Reprezentačního plesu města, kdy se duch této doby stal hlavním motivem slavnostní události, kterou navštívilo na 900 hostů.

  číst pokračování článku

 • 14.2.2017

  Nová veřejná zakázka

  Město Sokolov vypsalo novou veřejnou zakázku "Oprava plotů a bran areálu 3. ZŠ v ul. Boženy Němcové, Sokolov".
  Předmětem veřejné zakázky je oprava oplocení areálu a vstupních bran Základní školy v ul. Boženy Němcové, Sokolov.

  číst pokračování článku