česky Deutsch English
Novinky
 • 9.6.2017

  V Sokolově ocenili dárce krve

  Plakety Janského
  Ve čtvrtek 8. června byly v zimní zahradě sokolovského zámečku slavnostně předány medaile Prof. MUDr. Jana Janského. Dary byly připraveny pro 41 dárců ze Sokolova a nejbližšího okolí, poděkovat přišli starosta Jan Picka, místostarostka Renata Oulehlová, primářka transfuzního oddělení sokolovské nemocnice Zuzana Fialová, oblastní ředitelka ČČK Hermína Kaňková a zástupci zdravotních pojišťoven.

  číst pokračování článku

 • 9.6.2017

  Kino nabídne půvabnou foto výstavu Lenky Průchové

  Moje máma - můj hrad cover
  Zvolací titulek „Moje máma – můj hrad!“ přináší možná to nejpřirozenější poselství. Přesvědčit se o tom můžete na stejnojmenné výstavě, která bude k vidění ve foyer kina Alfa od 26. června. Dílo fotografky Lenky Průchové v sobě snoubí půvab i něhu mateřství. Působivě je zachytila na intimních fotografiích, kde pózují matky se svými dětmi. Dojem z obrázků pak dotváří citáty samotných maminek. Nic neskrývají. Naopak, každá výstižně odkrývá sobě vlastní kouzlo pouta matky a dítěte.

  číst pokračování článku

 • 8.6.2017

  Nová veřejná zakázka

  Město Sokolov vypsalo novou veřejnou zakázku „Zajištění opěrné zdi na pozemku par. č. 2436/56, k.ú. a obec Sokolov“.
  Předmětem plnění je zajištění svahu pomoci části původní gabionové zdi. V projektu stavby je navrženo zesílení původní gabionové zdi o přední (v líci v patě zdi) jeden gabionový koš rozměru 1,00 x 1,00 m. Součástí stavby je i částečné odstranění zateplovacího systému přilehlé budovy na p.č. 2436/54, obnova poškozených částí zateplovacího systému a vysprávka vnitřních prasklin zdí.

  číst pokračování článku

 • 8.6.2017

  Nová veřejná zakázka

  Město Sokolov vypsalo novou veřejnou zakázku „Stavební úpravy komunikace ulice Petra Chelčického, Sokolov - projekční práce“.
  Předmětem veřejné zakázky jsou kompletní projekční práce na akci „Stavební úpravy komunikace ulice Petra Chelčického“ na pozemku p.č. 2545/1 v rozsahu v úseku od napojení ulice Petra Chelčického do ulice Jeronýmova až po vyústění ulice Petra Chelčického na odstavnou plochu před objektem DPS s čp. 2046.

  číst pokračování článku

 • 7.6.2017

  Týden ve znamení oslav MDD v MŠ Alšova ulice

  Týden oslav MDD
  Letošní oslava MDD začala velkolepou oslavou na školní zahradě. Paní učitelky připravily několik stanovišť, kde změřily své síly nejen děti, ale i rodiče. Odměnou za splněný úkol bylo získání razítka a sladkosti dle výběru. Úspěšnost akce byla umocněna společným prožitkem dětí s rodiči.

  číst pokračování článku