česky Deutsch English
Novinky
 • 13.10.2017

  Nová veřejná zakázka

  Město Sokolov vypsalo novou veřejnou zakázku „DDM – zahradní altán pro venkovní činnosti a kroužky".
  Předmětem plnění je novostavba celodřevěného otevřeného zahradního altánu, který zastřešuje stávající rovinatou zpevněnou plochu v areálu.

  číst pokračování článku

 • 12.10.2017

  NOMINUJTE OSOBNOST NA POLI MEDICÍNY

  Zdravotník kraje

  Karlovarský kraj vyhlašuje veřejnou anketu v oblasti zdravotnictví. Zapojte se a nominujte Zdravotníka roku 2017. Cílem akce je vyzdvihnout a ocenit nelehkou práci a nasazení těch, kteří zachraňují životy, pomáhají dětem na svět, starají se o zdraví občanů v našem regionu. Návrhy do ankety může zasílat veřejnost do 20. října 2017. Nominovat bude možné výhradně ty zdravotníky, kteří poskytují své služby na území Karlovarského kraje, a to v nemocnicích, v privátních ambulancích, lázních i ostatních zařízeních.

  číst pokračování článku

 • 12.10.2017

  Nová veřejná zakázka

  Město Sokolov vypsalo novou veřejnou zakázku „Úprava kruhových křižovatek – ozelenění".
  Předmětem veřejné zakázky je ozelenění celkem pěti kruhových křižovatek ve městě Sokolov. Součástí ozelenění vnitřního prostoru je i likvidace stávajícího porostu, úprava půdy a výsadba a pokrytí povrchu inertním materiálem. Cílem realizace je jednotný a upravený vzhled kruhových křižovatek dle jejich umístění a plánovaným změnám v následujícím období.

  číst pokračování článku

 • 11.10.2017

  ULICI 5. KVĚTNA POKRYJE ŽULOVÝ POVRCH

  5. KVĚTNA POKRYJE ŽULOVÝ POVRCH

  Ještě před Vánoci mají být hotovy stavební práce v ulici 5. května. Náročná rekonstrukce bude stát bezmála 4,5 milionu korun. Město se rozhodlo, že namísto dosud využívané zámkové dlažby položí žulové desky. „Stojí nás to trochu víc, než zámkové kostky, nicméně od žuly si slibujeme dlouhodobou životnost a nový, moderní vzhled,“ komentoval investici starosta Jan Picka.

  číst pokračování článku

 • 11.10.2017

  DRUHÝ ROČNÍK DĚTSKÉHO ÚSVITU V SOKOLOVĚ

  Dětský úsvit

  Jste srdečně zváni na osvětovou akci s názvem „Dětský úsvit“, která se 6. listopadu koná v sokolovském kině Alfa, letos již podruhé. Součástí programu je výstava „Příběh jménem vězení“, křest knihy „Síla citového pouta“ a přednáška „Život ve stínu vězení“. Akce se koná pod záštitou místostarostky Renaty Oulehlové. Začátek ve 14 hodin. Foto: Ilustrační, město Sokolov

  číst pokračování článku

 • 11.10.2017

  ZPRÁVY Z MŠ ALŠOVA

  ZPRÁVY Z MŠ ALŠOVA

  Děti z Mateřské školy Sokolov, Alšova ze třídy Kočičky navštívily v rámci rozvoje polytechnické vzdělanosti v měsíci říjnu depo kolejových vozidel v Chebu. Zaměstnanci chebského depa si pro děti připravili bohatý program. Děti měly možnost zhlédnout jak historické, tak nejmodernější vlakové soupravy, nahlédly pod pokličku oprav lokomotiv a vagonů, obdivovaly obrovské pracovní nářadí a náhradní díly a seznámily se s prostory, kde se vlaky opravují. Velkým zážitkem pro děti byla možnost usednout do křesla strojvůdce vlaku Pesa a zahrát si na strojvůdce vlaku při řízení tzv. Adély posuvného vlaku. Na závěr exkurse děti viděly modelové kolejiště a zasoutěžily, kdo si zapamatoval jména jednotlivých představených vlakových souprav. Děti si z výletu odnesly spousty zážitků o nových znalostí.

  číst pokračování článku

 • 10.10.2017

  Nová veřejná zakázka

  Město Sokolov vypsalo novou veřejnou zakázku „Projektová dokumentace: Městský úřad budova C – sanace zemní vlhkosti a zateplení objektu".
  Předmětem plnění jsou kompletní projekční práce řešící odstranění zemní vlhkosti ze zdí v suterénu Městského úřadu – budovy C, K. H. Máchy č.p. 1275 a zateplení vnějšího pláště budovy.

  číst pokračování článku

 • 9.10.2017

  LETOŠNÍ FILM SOKOLOV tematizuje konce

  FILM SOKOLOV

  V sokolovském Městském domě kultury se 13. až 15. října 2017 znovu uskuteční 16. ročník festivalu FILM SOKOLOV. Každý rok festival zastřešuje jedno ústřední téma, v letošním roce jím je KONEC. Filmoví dramaturgové a pořadatelé se na něj dívají z mnoha úhlů, a tak připravili pro návštěvníky pestrý filmový program. Film Sokolov je pro všechny návštěvníky jako obvykle zcela zdarma.

  číst pokračování článku