česky Deutsch English
Novinky
 • 16.6.2017

  Stavební úpravy plochy vedle ZŠ Běžecká

  Informujeme občany města Sokolov, že v termínu od 15.06.2017 do 30.06.2017 budou na ploše vedle ZŠ Běžecká probíhat stavební úpravy. Jedná se o nezbytně nutné práce k vybudování dočasné odstavné plochy pro náhradní parkování vozidel z ulice Spartakiádní po dobu realizace akce "Stavební úpravy komunikace ul. Spartakiádní".

  číst pokračování článku

 • 15.6.2017

  Víkendové cyklo závody v Hodonicích u Znojma

  killi
  Ve Znojmě se jela o víkendu 10.6. časovka jednotlivců a 11.6. silniční závod. V sobotní časovce čekalo na závodníky 20 kilometrů na rovinaté trati za velmi silného větru. V kategorii D zvítězil L. Killinger st. v čase 26:54 před Tomkem (REVITBUL Team) 27:52, a v kategorii B dojel na 5. místě L. Killinger ml. za 27:21. (oba CYKLO TEAM KILLI).

  číst pokračování článku

 • 14.6.2017

  MVTV: Hurááá, zvoláme s Lukášem Pavláskem

  Poslední červnový víkend 23. a 24. června 2017 v Sokolově vypukne velkolepá show nabitá hudbou, sportem i ohňostrojovou parádou. Připravte se na dvoudenní superdávku zábavy. Na programu jsou koncerty, charitativní běh a samozřejmě Sokolovský 1/4 maraton s doprovodnými soutěžemi: Stezka skřítka Sokolníčka pro děti a In-line závod v areálu Bohemia. Očekávaným vrcholem je pak Mezinárodní soutěž ohňostrojů v sobotu hodinu před půlnocí. 

  číst pokračování článku

 • 13.6.2017

  Sokolov vyznamenal nejlepší žáky

  Ocenění žáků
  Vedení Sokolova slavnostně ocenilo nejlepší žáky sokolovských základních a středních škol uplynulého školního roku. Vyznamenání si vyslechlo 21 dětí a mladých lidí, kteří dobře prezentují nejen školu, ale rovněž město. Jako poděkování za svou píli nejen ve škole si odnesli peněžní poukaz v hodnotě 1 000 Kč na nákup elektra, knihu o Sokolově a květinu. Ceny předávali starosta Jan Picka, místostarostka Renata Oulehlová a vedoucí odboru školství Barbora Bardonová. V doprovodném programu vystoupili žáci ZUŠ Sokolov Karolína Ludvíková a Martin Strouhal, oba zahráli na kytaru. Hosty provedla starostka studentského zastupitelstva Eliška Macháčková.

  číst pokračování článku

 • 12.6.2017

  Mirákl ovládl Taneční skupinu roku

  Mirákl
  Po získání titulu Czech Dance Masters (nejúspěšnější choreografie v rámci soutěže České taneční oganizace) se tanečníkům Miráklu více než dařilo v tour Taneční skupina roku. O tom, že tento titul (uděluje se v jednotlivých věkových kategoriích napříč všemi tanečními styly) obdrží hned dvakrát v jediném dni, se jim ani nesnilo.

  číst pokračování článku