česky Deutsch English
Novinky
 • 2.5.2017

  Okresní přehlídka loveckých trofejí na statku Bernard

  Na statku Bernard v Královském Poříčí se uskuteční tradiční hodnocení trofejí ulovených  v lovecké sezóně 2016 - 2017. Městský úřad Sokolov, odbor životního prostředí pověřil uspořádáním přehlídky trofejí ulovené zvěře Českomoravskou mysliveckou jednotu z.s., Okresní myslivecký spolek Sokolov a zároveň jmenoval členy hodnotitelské komise. Hodnocení trofejí bude komisí provedeno v pátek dne 5.5.2017. Přehlídka trofejí pro veřejnost se bude konat v sobotu 6. 5. 2017 a v neděli 7.5.2017 vždy od 9:00 do 17:00 hod.

  číst pokračování článku

 • 2.5.2017

  Karlovarský kraj přispěje na nové kotle

  Kotlíkové dotace

  Karlovarský kraj rozdělí více než 8 milionů korun, které dostal od Ministerstva Životního prostředí ČR na výměnu starých kotlů. Žádat mohou majitelé, nebo spolumajitelé rodinných domů či bytů v Karlovarském kraji, kde vytápějí pevnými palivy. Příspěvky pokryjí náklady až 65 domácností.

  číst pokračování článku

 • 28.4.2017

  Nová veřejná zakázka

  Město Sokolov vypsalo novou veřejnou zakázku „ZŠ, ul. Boženy Němcové – výměna podlahových krytin ve 2. NP, chodba a učebna“.
  Předmětem plnění je výměna podlahových krytin ve 2. nadzemním podlaží – chodba a učebna, vč. předsíně.

  číst pokračování článku

 • 28.4.2017

  Nová veřejná zakázka

  Město Sokolov vypsalo novou veřejnou zakázku „Dopravce zajišťující provoz městské hromadné dopravy v Sokolově - výběr administrátora VZ“.
  Předmětem plnění je zpracování zadávacích podmínek k veřejné zakázce na výběr dopravce, který bude zajišťovat dopravní obslužnost městskou hromadnou dopravou a zastupování zadavatele při výkonu práv a povinností zadavatele v zadávacím řízení na dopravce.

  číst pokračování článku

 • 27.4.2017

  Nová veřejná zakázka

  Město Sokolov vypsalo novou veřejnou zakázku „Mateřská škola Sokolov, Vrchlického 80 – zastřešení nákladové rampy“.
  Předmětem veřejné zakázky je vybudování zastřešení stávající nákladové rampy pro zásobování Mateřské školy ul. Vrchlického v Sokolově.

  číst pokračování článku

 • 27.4.2017

  Hejtmanka Karlovarského kraje vyhlásila výtvarnou soutěž pro děti a mládež

  Výtvarná soutěž Karlovarského kraje
  Ještě než děti opustí před prázdninami školní lavice, připravila si pro ně hejtmanka Karlovarského kraje Jana Vildumetzová výtvarnou soutěž. Jejich úkolem je namalovat obrázek, vytvořit ruční práci nebo fotografii na téma „Moje nejoblíbenější místo v Karlovarském kraji“. Pro vítěze jsou připraveny hodnotné ceny v podobě mobilních telefonů, tabletů či MP3 přehrávačů.

  číst pokračování článku

 • 27.4.2017

  Omezení provozní doby Krytého bazénu Sokolov

  V pondělí 1. 5. 2017 a 8. 5. 2017 bude krytý bazén pro veřejnost otevřen od 8.00 – 21.00 hod. V sobotu 13.5.2017 bude krytý bazén pro veřejnost otevřen od 19.00 hod. Důvodem omezení je konání MČR dětí a mládeže Vodní záchranné služby ČČK v záchranném sportu. Omezení se netýká provozu sauny a R-studia

  číst pokračování článku