česky Deutsch English
Novinky
 • 11.10.2018

  STAŘEC A MOŘE. STUDENTI BESEDOVALI

  STAŘEC A MOŘE. STUDENTI BESEDOVALI
  Studenti čtvrtého ročníku informačních technologií na ISŠTE Sokolov uspořádali ve čtvrtek 4. října pro ostatní žáky i učitele školy, ale také pro veřejnost, besedu o knize „Stařec a moře“ od Ernesta Hemingwaye. Zamýšleli se i nad tím, zda si stejně jako autor knihy připadají jako ztracená generace.

  číst pokračování článku

 • 10.10.2018

  SEMINÁŘ PRO PEČUJÍCÍ

  SEMINÁŘ PRO PEČUJÍCÍ
  Začínáte pečovat? Zvažujete domácí péči o své blízké? Pečujete dlouhodobě, ale máte otázky? Přijďte si pro potřebné informace a povzbuzení. Fond dalšího vzdělávání pořádá v Krajské knihovně v Karlových Varech 28. listopadu 2018 od 10:00 do 13:00 nebo od 14:30 do 17:30 hodin Seminář pro pečující. Účast na semináři je zdarma.

  číst pokračování článku

 • 10.10.2018

  Pomozte nám tvořit kulturní kalendář na rok 2019

  Kulturní kalendář
  Pomozte nám s tvorbou kalendáře akcí na rok 2019. Jedná se o kalendář kulturních, společenských a sportovních akcí na rok 2019 pořádaných v Sokolově. Občanům i návštěvníkům shrneme termíny akcí a současně budeme informovat o kulturním a společenském dění. Elektronická verze kalendáře bude všem přispěvatelům zaslána emailem, tištěná verze kalendáře bude zdarma k dispozici v Sokolovském infocentru.

  číst pokračování článku

 • 8.10.2018

  DDM pořádá workshop DĚTI RODIČŮM

  DDM

  V pátek 12. října 2018 pořádá oddělení dopravní prevence, techniky a zážitkových aktivit Workshop děti rodičům od 15.00 hod. Celou akci zahájí profesionální sportovec a lektor protidrogových přednášek projektu Drugfree.cz Dominik Nekolný – Mistr světa BMX.

  číst pokračování článku

 • 8.10.2018

  ŠKOL(K)A JINAK 2018

  Mateřská škola Sokolov, Alšova 1746 se zúčastnila soutěže ŠKOL(K) A JINAK 2018 – oceňující jiný přístup ke vzdělávání, kterou pořádá Svaz měst a obcí České republiky. V této soutěži obsadila 1. místo za aktivní a nápadité zapojení rodičů do činnosti školy.

  číst pokračování článku

 • 8.10.2018

  Nová veřejná zakázka

  Město Sokolov vyhlásilo nové zadávací řízení na zadání veřejné zakázky „Útulek pro kočky Sokolov, areál SOBYT Sokolov".
  Předmětem veřejné zakázky je vybudování útulku pro toulavé kočky ze stávající garáže/skladu v areálu Sokolovské bytové s.r.o.. Jedná se o stávající přízemní stavbu, situovanou v severní části areálu. Součástí stavby je i vybudování výběhu. Součástí plnění není dodání klecí a mobiliáře (nábytek do kanceláře).

  číst pokračování článku

 • 4.10.2018

  SOKOLOV POSTAVÍ ÚTULEK PRO OPUŠTĚNÉ KOČKY

  SOKOLOV POSTAVÍ ÚTULEK PRO OPUŠTĚNÉ KOČKY
  Dva miliony korun bude stát nový útulek pro kočky, který město vybuduje. Investici podpořili zastupitelé na zářijovém zasedání. Zázemí vznikne v areálu Sokolovské bytové, s.r.o. "Ukončujeme tak provizorní útulek, který několik dobrovolnic provozuje v nedaleké maringotce," uvedla místostarostka Renata Oulehlová, která projekt iniciovala ve spolupráci s městskou společností. Útulek by měl být hotový v průběhu roku 2019.

  číst pokračování článku